MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Vokālā grupa “Latvian Voices” koncertēs Kurzemē

Vokālā grupa “Latvian Voices” šodien, 12. martā uzsākusi biļešu tirdzniecību koncertiem Liepājā un Ventspilī, informē grupas menedžmenta pārstāve Sondra Lāce. Koncerti “Rūtoj..” notiks 30.aprīlī Liepājā, LOC Rožu zālē un 7.maijā Ventspilī, teātra namā “Jūras Vārti”.

“Latvian Voices” ir a capella grupa, kas ir guvisi plašu atpazīstamību pasaulē. Pagājušajā gadā vokālā grupa bija Eiropas Kultūras galvaspilsētas – “Rīga 2014” muzikālais simbols.

Koncerta klausītājiem būs lieliska iespēja dzirdēt dziesmas no klausāmgrāmatas “Sounds of Latvian Nature”, kura šogad ieguva Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons 2014” kategorijā “Labākais vokālās un kora mūzikas albums”.

Grupas dalībnieces atzīst, ka latviešu folkloras kultūrvēsturiskais mantojums ir iedvesmojis vokālo grupu veidot harmoniski krāsainus, ritmiski un melodiski daudzslāņainus tautasdziesmu aranžējumus, kā arī orģināldzismas ar latviešu tautas dainu liriku. Neraugoties uz modernām niansēm mūzikā tautas dziesmas vēstījums joprojām paliek nemainīgs.

Līdzās tautas mūzikai, koncertā “Rūtoj..” grupa “Latvian Voices” vedīs klausītāju muzikālajā ceļojumā pa pasauli, izpildot kompozījas gan no angļu renesanses, vācu baroka, kā arī pasaules populārās mūzikas pārlikumus 6 sieviešu balsīm a cappella.

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *