MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Sagaidot Mātes dienu, vokālā grupa “Latvian Voices” priecēs klausītājus Ventspilī

Vokālā grupa “Latvian Voices” ar koncertu “Rūtoj..” priecēs klausītājus Ventspilī, 7.maijā plkst. 19.00 teātra namā Jūras vārti. Koncerts būs īpaši veltīts visām māmiņām.

Koncerta klausītājiem būs lieliska iespēja dzirdēt dziesmas no klausāmgrāmatas “Sounds of Latvian Nature”, kas šī gada martā tika apbalvota kā  “Labākais vokālās un kora mūzikas albums” Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2014” ceremonijā.

Papildus latviešu tautas mūzikai, koncertā “Rūtoj..” vokālā grupa “Latvian Voices” vedīs klausītāju muzikālajā ceļojumā pa pasauli, izpildot kompozījas gan no angļu renesanses, vācu baroka, kā arī pasaules populārās mūzikas pārlikumus 6 sieviešu balsīm a cappella.

Koncerta biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” tīklā. Īpašas atlaides paredzētas pensionāriem, skolotājiem, skolēniem, studentiem, kā arī grupām virs 10 cilvēkiem.
Pirms koncerta grupas dziedātājas sniegs meistarklases Ventspils mūzikas vidusskolā, nododot savu pieredzi a capella muzicēšanā jaunajiem mūziķiem.

“Latvian Voices” ir a capella grupa, kas ir guvisi plašu atpazīstamību pasaulē. Pagājušajā gadā vokālā grupa bija Eiropas Kultūras galvaspilsētas – “Rīga 2014” muzikālais simbols. Šogad grupa jau ir uzstājusies ASV, Šveicē un Uzbekistānā un tuvākā laikā uztāsies Maltā un Itālijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *