MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Vokālā grupa “Latvian Voices” ieskandinās svētku brīvdienas Liepājā

Valsts svētku nedēļas nogali vokālā grupa “Latvian Voices” ieskandinās ar koncertu Liepājā, 30.aprīlī plkst. 19.00 LOC Rožu zālē.

“Šī būs lieliska iespēja liepājniekiem un Liepājas viesiem valsts svētku brīvdienas uzsākt klausoties mūziku, kuras saknes ir meklējamas tautasdziesmās, tādējādi radot sev īpašu svētku noskaņu”, atklāj grupas dalībniece Laura Jēkabsone.

Pirms koncerta grupas dalībnieces sniegs meistarklases Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā, nododot savu pieredzi a capella muzicēšanā jaunajiem mūziķiem.

Koncerta klausītājiem būs lieliska iespēja dzirdēt dziesmas no klausāmgrāmatas “Sounds of Latvian Nature”, kas šī gada martā tika apbalvota kā  “Labākais vokālās un kora mūzikas albums” Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2014” ceremonijā. Koncertā “Rūtoj..” papildus latviešu tautas mūzikai grupa “Latvian Voices” vedīs klausītāju muzikālajā ceļojumā pa pasauli, izpildot kompozījas gan no angļu renesanses, vācu baroka, kā arī pasaules populārās mūzikas pārlikumus 6 sieviešu balsīm a cappella.

Koncerta biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” tīklā. Īpašas atlaides paredzētas pensionāriem, skolēniem, studentiem, kā arī grupām virs 10 cilvēkiem.

“Latvian Voices” ir a capella grupa, kas ir guvisi plašu atpazīstamību pasaulē. Pagājušajā gadā vokālā grupa bija Eiropas Kultūras galvaspilsētas – “Rīga 2014” muzikālais simbols.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *