MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Sākušies Madonas pilsētas svētki!

Madonas pilsēta šogad svin savu 88. gadskārtu un tai par godu notiks 4 dienas garas svinības. Pilsētas svētku laikā Madonā valda īsta svētku noskaņa. Cilvēku plūst no malu malām un visapkārt dzirdami smiekli un priecīga čaloņa. 

Pilsētā notiks vairāki desmiti dažādu pasākumi lieliem un maziem- gan teātri, gan dziesmu un deju koncerti. Svētki sāksies 4. jūnijā plkst. 19:00 ar koncertuzvedumu “Ver durvis-Ienāc”, kas notiks Madonas kultūras namā. Skaists solās būt rokgrupas “Ex Anima” nakts koncerts pie strūklakas ceturtdien plkst 21:00 . Vērts pieminēt, ka piektdien plkst. 19:00 Madonas pilsētas kultūras namā uzstāsies Boržomi (Gruzija) tautas deju ansamblis. Programmā iekļauti pasākumi arī sporta cienītājiem- mini rallijs “Madona 2014” , Baltijas čempionāts kartMadonas novada atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā no stāvokļa guļus un Top Bumba. Šogad paredzēta arī modes skate, kurā apģērbu dizainere Vineta Vaļka demonstrēs savu jaunāko kolekciju. Interesanti būs vērot arī ugunsdrošības demonstrāciju “Drošs paliek UGUNS-drošs”, kas notiks sestdien plkst 13:00 pie Madonas kultūras nama. Daudz gardumu un saimniecībā noderīgu lietu varēs iegādāties “Amatnieku un našķu tirdziņā”.

Sestdien plkst. 18:00 Madonas pilsētas estrādē paredzēts svētku koncerts, kurš solās būt īpašs. Lieliskais diriģents Martiņš Bergs un viņa vadītais kamerorķestris kopā ar izcilajam latviešu māksliniekiem Intaru Busuli un Mārci Auziņu ar grupu sniegs kvalitatīvu muzikālo baudījumu. Pēc koncerta notiks Lielā svētku balle, kur uz skatuves kāps leģendārā latviešu grupa “Bet Bet”, kantrī mūzikas grupa “Klaidonis” un DJ Roberts Lejasmeijers.

Plašāka programma pieejama šeit http://www.madona.lv/lat/?ct=gidi&fu=read&id=4223

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *