MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

“Iļģi” aicina uz Lieldienu koncertu “Trīs rītiņi saule lēca”

Kā daudzinājums dabas atmodai un gaismas uzvarai pār tumsu, Lieldienu laikā Latvijas lielākajās pilsētās izskanēs postfolkloras grupas “Iļģi” īpaši veidota “Iļģu” pavasara dziesmu programma “Trīs rītiņi saule lēca”.

Grupai “Iļģi” ir ilga un klausītāju atzinību iemantojusi tradīcija – Ziemassvētku un Jāņu laikā aicināt uz koncertiem, kuros senās latviešu saulgriežu dziesmas izskan īpašajā, “iļģiskajā” interpretācijā. Šogad īpašu programmu “Iļģi” sagatavojuši par godu pavasara saulgriežiem un ar to uzstāsies koncertos Liepājā, Cēsīs, Ventspilī, Madonā, Rēzeknē un Rīgā. Liepājā koncerts norisināsies 4. aprīlī plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zāle.

Koncertprogrammā “Trīs rītiņi saule lēca” dzirdēsiet dziesmas un balsis, kas veltīti pavasara atmodai un saulei.

“Iļģi” ir viens no Latvijas kultūras lepnumiem. Pirms trīsdesmit gadiem liekot pamatus Latvijas postfolkloras kustībai, šodien “world music” žanrā “Iļģi” ir atzīti un augsti novērtēti starptautiskā līmenī. Par to liecina dalība starptautiskos festivālos, cildinošas kritiķu atsauksmes un augstas pozīcijas “world music” ierakstu topos.

“Iļģu” koncerti vienmēr ir notikums. Tie sniedz enerģiju, iedvesmo. Uz koncertiem “Trīs rītiņi saule lēca” aicināti visi interesenti, kā arī ģimenes ar bērniem. Smelsimies pavasara enerģiju, lai plauktu un attīstītos kā pirmie asni pēc atkušņa! Dziedāsim brīvi un skanīgi kopā ar skanīgajām pavasara putnu balsīm!

Biļetes: Biļešu Paradīze un norises vietu kasēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *