MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ropažu parkā notiks Lielās Pavasara Saulgriežu Svinības

Ropažu Kultūras un izglītības centrs, Iveta un Vidvuds Medeņi aicina 6.aprīlī uz Lielajām pavasara saulgriežu svinībām Ropažos!

Programmā:

11:00 – Ripas spēles čempionāts
Latvijas kausa izcīņa Senajā Ripas spēlē. Piedalās labākās Latvijas Ripas spēles komandas no Madonas, Valmieras, Tērvetes, Rīgas un ikgadējie, nepārspētie čempioni “Kangaru purvaiņi” no Ropažiem.

11:00 – Tirdziņš
Pie Kultūras centra terases notiks ikgadējais “Lieldienu tirdziņš”, kurā atradīsim labumus no visas Latvijas, kurā ikviens atradīs ko tīkamu vēderam, sadzīvei, dārzam.
Ikvienam tirdziņa apmeklētājam būs iespēja piedalīties Loterijā, kuras izloze notiks plkst. 14:50.
Tirgus laukumā darbosies arī radošās darbnīcas visai ģimenei.

12:00 – Koncerts
Uz Kultūras centra terases notiks koncerts ar Ropažu novada bērnu vokālo ansambļu “Cīrulīši”, “Saules zaķēni” un “Saules zaķi”, Ropašu kultūras centra bērnu tautas deju kolektīva “Annele”, Ropažu vidusskolas tautas deju kolektīva “Pūpolītis”, vidējās paaudzes tautas deju kolektīva “Cielava” un Folkloras kopas “Oglīte” piedalīšanos.

13:00 – Godu rituāls
Ropažu parkā “Latvijas Radio 1” personības – Iveta un Vidvuds Medeņi vedīs rituālajā godu gājienā, skandinās un dziedās – folkloras kopa “Putni” no Lēdurgas.
Kopā ar Ropažu novada tautas mākslas kolektīviem – JK “Ropaži”, “Ozolzīle” un DK “Cielava” gavilēsim, dzīsim skauģus un raganas, īstenosim ūdens, uguns un saules svētības ritus, spēlēsim senas spēles, iesim dančos, šūposimies un ēdīsim vīrišķo un sievišķo pantāgu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *