MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Atzīmējot Liepājas 390. gadadienu, iedzīvotājiem dalīs lentītes pilsētas karoga krāsās

Par godu Liepājas 390. dzimšanas dienai, no piektdienas, 13. marta, pilsētas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā (darba dienās no plkst. 8.30 – 17.00) ikviens liepājnieks un Liepājas viesis var saņemt pie apģērba piespraužamu lentīti pilsētas karoga krāsās.

Lai sveiktu visus Liepājas iedzīvotājus gaidāmajā pilsētas dzimšanas dienā, par tradīciju kļuvis pirmsvētku nedēļā iedzīvotājiem dāvināt Liepājas karoga krāsu lentītes. Arī šogad iedzīvotāji ir aicināti greznoties ar sarkanzaļajām lentītēm, lai kopīgi radītu svētku sajūtu. Pilsētas izdaiļošanā aicināti piedalīties arī uzņēmumi, iespēju robežās rotājot skatlogus Liepājas karoga krāsās.

Savukārt 18.martā – Liepājas dzimšanas dienā – lauva Liepiņš parūpēsies, lai iedzīvotāji saņem savu svētku simbolu, dāvinot sarkanzaļo lentīti dažādās pilsētas vietās.

Liepāja savā dzimšanas dienas mēnesī ir sarūpējusi ne mazums pasākumu, kas pārsteigs, iepriecinās un ielīksmos iedzīvotājus un Liepājas viesus kopīgām un neaizmirstamām svinībām. Jau šajā nedēļas nogalē Liepāja atdzīvosies gaismu, krāsu un skaņu virpulī mediju mākslas naktīs „Gaismotā Liepāja”.

Savukārt pilsētas dzimšanas dienā, 18.martā, plkst. 19.00 Liepājas Olimpiskajā centra Rožu zālē svinīgā apbalvošanas pasākumā „Goda un Gada liepājnieks” tiks sumināti tie 15 Gada liepājnieki, kuri var lepoties ar pamanāmu, nozīmīgu un sabiedrībā novērtētu veikumu Liepājas labā 2014. gadā. Par Goda Liepājnieku izvirzīts diriģents un mūzikas pedagogs Jēkabs Ozoliņš. Muzikālu baudījumu 20. un 21.martā ikvienam interesentam sniegs īpaši Liepājas 390 gadu dzimšanas dienai veltīts pasākums „Es esmu Liepāja”. Arī apmeklējot šos pasākumus būs iespējams saņemt sarkanzaļo lentīti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *