MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Vidzemes uzņēmēju dienās aicinām apmeklēt Burtnieku novada stendu

Šajā nedēļas nogalē, 16. – 17. maijā, Valmieras centrā norisināsies ikgadējā izstāde “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014″. Burtnieku novads izstādē piedalās jau trešo gadu. Paviesojoties Burtnieku novada stendā, ikvienam būs iespēja izgaršot, izjust un izzināt novada uzņēmumu, saimniecību un amatnieku piedāvātos labumus.

Izstādes laikā būs iespējams nodegustēt gardo Valmiermuižas alu, z/s “Adzelvieši” kaņepju smalko un rupjo aizdaru, kaņepju pulveri un eļļu, z/s “Dulbeņi” audzētas šitake sēnes un medus produktus. Atpūsties un izklaidēties varēs, uzspēlējot mini golfu no atpūtas kompleksa “Avoti”, izjādes ar zirgiem piedāvās SIA “Valmiermuižas pils”, savukārt Rencēnu aušanas darbnīca iepazīstinās ar amatniecības ražojumiem. SIA “Vidzemes logi” prezentēs logu ražotni un ikviens interesents, aizpildot dalībnieka anketu, varēs piedalīties izlozē par 100 EUR vērtu dāvanu karti logu iegādei. Savukārt par atpūtas iespējam pie Burtnieka ezera stāstīs kempinga “Ezerpriedes” pārstāvji un Burtnieku novada pašvaldības tūrisma speciālisti.

Izstādes “Vidzemes Uzņēmēju dienas” mērķis ir sniegt iespēju dažādu nozaru un izmēru uzņēmumiem piesaistīt jaunus klientus, noderīgus kontaktus un veicināt pārdošanas apjoma palielināšanos ilgtermiņā. Kopumā izstādes ietvaros savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieki no visas Latvijas, kā arī no kaimiņvalstīm – Igaunijas un Lietuvas.

Ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt Burtnieku novada stendu, iepazīties ar piedāvāto produkciju, kā arī atpūtas un izklaides iespējām novadā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *