MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Notiks makšķerēšanas sacensības spiningošanā „Burtnieku līdaka”

Svētdien, 18. maijā, Burtnieka ezera Vecates laivu bāzē norisināsies makšķerēšanas sacensības spiningošanā „Burtnieku līdaka”. Sacensību sākums paredzēts plkst. 7:00, dalībnieku reģistrācija notiks jau no plkst. 6:00.Sacensību dalības maksa ir 5 eiro. Sacensībās piedalīties aicināts ikviens interesents – gan jaunieši, gan jau pieredzējuši makšķernieki.

Sacensības norisināsies no plkst. 7:00 līdz plkst. 14:00 dienā. Pēc tam plkst. 14:00 sekos apbalvošana, kurā varēs baudīt gardu zivju zupu un dalīties savā pieredzē ar citiem sacensību dalībniekiem. Kā arī pēc apbalvošanas būs tikšanās ar vadošajiem Latvijas izlases sportistiem spiningošanā.

Šogad janvāra izskaņā tika parakstīts sadarbības līgums starp Mazsalacas, Alojas, Salacgrīvas un Burtnieku novadu, kas paredz sadarbību starp pašvaldībām dažādās jomās, ieskaitot vides un dabas aizsardzības un kopīgas infrastruktūras izveidi. Iedvesmojoties no šis sadarbības, pasākuma organizatori ir nolēmuši ieviest ko vēl nebijušu – pirmo reizi notiks makšķerēšanas sacensības „Elites klasē, kurā savā starpā sacentīsies novadu vadītāji.

Sacensības organizē Biedrība „Burtnieku makšķerēšanas un tūrisma skola” sadarbībā ar Valmieras Mednieku Makšķerēšanas biedrību un Burtnieku novada pašvaldību. Plašāka informācija par sacensībā zvanot uz tālruni 29456900.

Plakats

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *