MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Top koncertprogramma „Ziemas svētki vēju pilsētā”

Laikā, kad teju visa pasaule skanēs, smaržos, rotāsies un rosīsies tikai Ziemassvētkiem piemītošajā ritmā, Liepājas jaunatklātajā koncertzālē „Lielais dzintars” notiks svētku koncerts „Ziemas svētki vēju pilsētā”. 19.decembrī uz diviem koncertiem pulksten 14.00 un 19.00 ielūdz „Rietumu radio” un „Es esmu Liepāja” radošā komanda.

Šobrīd mūziķi un koncerta veidotāji gatavo īpašu programmu, kurā pasaules un latviešu komponistu dziesmas izdziedās mūziķis Igo, liepājniece Ieva Dreimane un Liepājas zelta balsu īpašnieces – vokālais ansamblis „Gaismiņa”. Ansamblis šogad ir ieguvis augstākos novērtējumus starptautiskos konkursos gan Kauņā, gan arī Rimini. Koncertā piedalīsies mūziķi Jānis Strazds, Gundars Lintiņš, Mārtiņš Bērtulis, Aivars Meijers un Marta Kauliņa.

Koncertu caurvīs tā režisores Maijas Kalniņas, īpaši šim notikumam radīti, Liepājas ziemas stāsti. Tādejādi vienā koncerprogrammā satiksies gan plašās pasaules kultūras elpa, gan tikai vēju pilsētai piemītošas sajūtas.

„Vēlamies paši sev un apmeklētājiem dāvāt pašu svarīgāko – patiesām sajūtām piepildītu laiku. Sakausēt vienā veselumā sirsnīgu atmosfēru ar izcilu, augstvērtīgu muzikālu skanējumu. Priecājamies, ka tādu var nodrošināt mūsu pašu – Liepājas mākslinieki. Vokālā ansambļa „Gaismiņa” dižie panākumi starptautiskajos konkursos to apstiprina”, par gaidāmo koncertu stāsta tā veidotāji.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *