MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Piektdien pilsētas laukumos – plaša koncertu izvēle

29. maijā Ventspils parkos un laukumos jau par tradīciju kļuvušajā pasākumu ciklā „Piektdienas pastaiga „Iznāc vakara gaismā”” skanēs gaumīgi un kvalitatīvi koncerti dažādām gaumēm.

Skvēru pie strūklakām „Saules laiviņas” pieskandinās talantīgie Ventspils Mūzikas skolas un Mūzikas vidusskolas audzēkņi – koris „Nošu planētas”, flautu kvartets, pūtēju orķestris, metālpūšaminstrumentu kvintets, grupas „Rock Teen”, „Lielie Oļi”, „MuzKo”, „Junior Band”, kā arī Mūzikas vidusskolas „combo”. Uz otrās skatuves ar saulainiem priekšnesumiem priecēs deju grupa „Vēlreiz” Everita Panfiļonokas vadībā.

Trīs koncertprogrammas piektdienas vakarā izskanēs Dzirnavu laukumā – „Promenādes koncertā” dzirdēsim dziedātājus Jolantu Strikaiti un Juri Jopi, flautisti Ilonu Kudiņu, pianistu Venti Zilbertu (koncertu vadīs muzikoloģe Karina Bērziņa), pēc tam ar daudzbalsīgu dziedājumu pārsteigs Rīgas Kultūras un atpūtas centra „Imanta” vīru vokālais kvartets „Harmonija Rīgai”, savukārt muzikālo vakaru šajā norises vietā noslēgs grupa „DaGamba”, kas programmā „Recycling” apliecinās, ka klasiskais čells itin radoši sevi apliecina arī populārajā mūzikā.

Savukārt latvieša sirdij un lustīgai noskaņai Vecpilsētas tirgū uzstāsies kapela „Kreicburgas ziķeri”, jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvs „Strautuguns”, ģitāristu ansamblis „Vecpilsētas bruģis” un koris „Kaiva” uzvedumā „Vella kalpi”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *