MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Paplašina atpūtas parka „Beberliņi” piedāvājumu Karostā

Jau no augusta sākuma atpūtas parkā „Beberliņi” Karostā sākta piedzīvojumu trases izveide, kas ir nākamais solis šīs teritorijas attīstībai par atpūtas vietu visai ģimenei ar plašām atpūtas iespējām. Piedzīvojumu trases veidotāji – SIA „Adventure vision” – pirmos apmeklētājus plāno uzņemt jau septembrī.

Kā pastāstīja „Adventure vision” pārstāvis Gatis Kalniņš, Beberliņos plānots izveidot trošu atrakciju parku ar vairākām atrakciju zonām. Viens no tā nobraucieniem paredzēts 340 metru garumā pāri Beberliņu ūdenskrātuvei, kas būs garākais nobrauciens Latvijā.

Lai gan līdz šī gada rudenim visas atrakcijas vēl nebūs pieejamas, tomēr aktīvās atpūtas piekritēji pirmās trošu trases šajā rudenī jau varēs izbaudīt. Nākotnē, pilnveidojot atrakciju parka klāstu, plānota arī sadarbība ar blakus esošo kabeļveikparku „BB wakepark”, piedāvājot kopīgas aktivitātes un pasākumus.

Kā uzsver gan kabeļveikparka „BB wakepark” vadītāja Santa Vēvere, gan SIA „Adventure vision” pārstāvis Uģis Čakars, „Beberliņi” Karostā ir ļoti piemērota vieta dažāda veida atpūtai – gan kopā ar draugiem, kolēģiem vai ģimeni. Šeit ir ļoti skaista daba, sakārtota vide, tīrs ūdens, un tas viss atrodas tepat, nedaudz nost no pilsētas kņadas. Šeit, atpūtas parkā „Beberliņi”, jau ir iespēja nodoties gan aktīvai atpūtai, braucot ar kabeļveikbordu, gan nodoties mierīgām pastaigām, uzrīkot pikniku vai doties izbraucienā ar laivām vai SUP dēļiem. Arī ziemā atpūtas parkā sezona nebeidzas – šeit ir iespējams slidot, slēpot, kā arī atkarībā no laikapstākļiem, kabeļu trosi var izmantot, lai brauktu ar snovborda dēli.

Abiem uzņēmējiem ir daudz plānu, kā turpmāk attīstīt Beberliņu teritoriju, tādejādi liepājnieki un pilsētas viesi varēs sagaidīt arvien plašākas atpūtas iespējas Karostā. Tāpat tiek aicināti arī citi uzņēmēji, kas vēlas un ir gatavi attīstīt atpūtas parka „Beberliņi” atpūtas piedāvājumu klāstu, uzdrīkstēties un realizēt savas idejas.

Kā pastāstīja Santa Vēvere, pirmais atbalsta punkts veikparka veidošanai Beberliņos bija dalība Liepājas domes izsludinātajā mazo un vidējo uzņēmumu konkursā, kurā ideja saņēma atbalstu.

„Liepājas dome Beberliņu teritoriju Karostā redz kā atpūtas parku ar plašu piedāvājumu klāstu un sakārtotu infrastruktūru. Kabeļveikparks un piedzīvojumu parks ir nozīmīgi magnēti tālākai tūrisma attīstībai Liepājā. Lai liepājniekiem un pilsētas viesiem nodrošinātu kvalitatīvas atpūtas iespējas Karostā, ar domes atbalstu ir izveidotas automašīnu stāvvietas, piebraucamais ceļš un velosipēdu novietne. Tāpat šeit nodrošināts elektrības pieslēgums un pašlaik tiek plānots ierīkot ūdensvadu un kanalizāciju, kā arī papildus elektrības piegādi, lai būtu iespējams izveidot vietu arī tūristu automašīnām jeb kemperiem,” sacīja Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs.
Jau iepriekš ziņots, ka uzņēmums „Adventure vision” piedzīvojumu parkā šovasar plāno ieguldīt apmēram 76,5 tūkstošus eiro, gan trases izveidei, kā arī drošības inventārā apmeklētājiem un instruktoriem un glābšanas darbu ekipējumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *