MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Noteikti fotogrāfiju konkursa „Noķer vasaru Liepājas pludmalē” jūnija uzvarētāji

Noslēdzies Liepājas pludmales fotogrāfiju konkursa „Noķer vasaru Liepājas pludmalē” otrais mēnesis. Par jūnija uzvarētājām atzītas trīs fotogrāfijas, kuru autori ir: Alfrēds Ulmanis, Žanete Eglīte un Andrius Aleksandravičius, kas iemūžinājuši Liepājas pludmali raksturojošas ainas un neierastus rakursus.

Jūnijā uzņemtās labākās pludmales fotogrāfijas var apskatīt: šeit. Aicinām to autorus uz Liepājas domi, 147. kabinetu pēc balvas.

Liepājas pilsētas dome sadarbībā ar Liepājas uzņēmējiem aicina visu vasaru, līdz 31. augustam, piedalīties fotogrāfiju konkursā „Noķer vasaru Liepājas pludmalē”, kurā liepājnieki un pilsētas viesi aicināti fotografēt Liepājas pludmali, fotogrāfijas ievietojot sociālajos tīklos.

No sociālajos tīklos publicētajiem darbiem katru mēnesi – maijā, jūnijā, jūlijā un augustā – konkursa žūrija izvēlēsies fotogrāfijas, kuras tiks atzītas par mēneša labākajām fotogrāfijām. To autori tiks apbalvoti ar konkursa atbalstītāju sarūpētām balvām.
Lai noskaidrotu vienu labāko 2015. gada vasaras Liepājas pludmales fotogrāfiju, septembrī visu četru mēnešu labākās fotogrāfijas tiks ievietotas Liepājas sociālajos tīklos, nododot tās iedzīvotāju balsojumam. 2015. gada labākās pludmales fotogrāfijas autors saņems pārsteiguma balvas no „Red Sun Buffet”, bezmaksas fotosesiju pie fotogrāfa Edgara Poheviča, kā arī vēl citus pārsteigumus.

Piedalīties konkursā var ikviens liepājnieks vai pilsētas viesis, kurš nofotografējis Liepājas pludmali vai kādu objektu, parādību, aktivitāti, kas redzama Liepājas pludmalē. Galvenais nosacījums – fotogrāfijai Liepājas pludmalē jābūt uzņemtai 2015. gada mēnešos – maijā, jūnijā, jūlijā vai augustā. Fotogrāfijas ar Liepājas pludmali var tikt veidotas jebkurā fotografēšanas tehnikā. Fotogrāfijas var būt gan krāsainas, gan melnbaltas.

Fotogrāfija jāievieto vienā vai vairākos sociālajos tīklos un jāpievieno mirkļbirkas jeb haštagi:
#liepajaspludmale;
#liepajabeach;
#konkurss.

Sociālajos tīklos ievietotie darbi tiks vērtēti vienu reizi mēnesī: maijā, jūnijā, jūlijā un augustā. Labākās fotogrāfijas noteikšana notiks septembrī, nododot mēneša uzvarētāju fotogrāfijas iedzīvotāju balsojumam.

Konkursa vērtēšanas komisija ir Liepājas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa, „Red Sun Buffet” īpašnieks Mareks Alberts, fotogrāfs Edgars Pohevičs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *