MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Latviskie deju ritmi J.Čakstes laukumā

Rīt, 3. jūlijā pulksten 21.00 ikviens interesents tiek aicināts uz tautas deju koncertu „Deja. Sajūtas. Liepāja”, kurā otro reizi šovasar Liepājas Kultūras pārvalde piedāvā liepājniekam un Liepājas viesim izbaudīt piektdienas vakaru latviskās sajūtās.

J.Čakstes kultūras programmas otro koncertu vadīs dziedātājs Andris Ērglis un tautu deju dejotāja Karlīna Mikne, savukārt koncertprogrammu veidojuši koncerta deju virsvadītāja Kristīne Kārkliņa un koncerta mākslinieciskais vadītājs Uldis Drišļuks.

Koncertā uzstāsies Liepājas Universitātes tautas deju kolektīvs „Banga” un vidējās paaudzes deju kolektīvs „Bandzenieki” (vadītāja Kristīne Kārkliņa), Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs „Vaduguns” (vadītāja Kristīne Jaunbrūna), Profesionālās izglītības kompetences centra „Liepājas Valsts tehnikums” jauniešu deju kolektīvs „Odziņa” (vadītāja Inta Āboliņa) un Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas jauniešu deju kolektīvs „Jumītis” (vadītāja Ilze Jurgilēviča).

Kā vakara īpašais viesis tiks sagaidīts Burtnieku novada jauniešu deju kolektīvs „Sadancis”. JDK “Sadancis” vadītāja Ieva Adāviča ar siltākām atmiņām izsakās par savu dzimto pilsētu – Liepāju. „Mana Liepāja – jaunu, aizrautīgu cilvēku pilsēta, stadionā pārpilns ar vieglatlētiem, futbola spēles skatītāju pārpildītas, bet visam pāri mūzika – likvidētās operas, mākslinieki kultūras namos un orķestros un izcilā līmenī Liepājas mūzikas vidusskola ar Valdu Vikmani priekšgalā. Un tā nu mēs, kas izklīduši pa visu Latviju, to azartu atdevi darbā nesam tālāk, no talantīgo cilvēku kalves Liepājas”, tā Ieva Adāviča.

Skatuves scenogrāfiju veidojis Edijs Ābelis. Koncerta gaismu mākslinieks Rainers Kornhubers. Koncertu apskaņo tehniskā kompānija SIA „Bang!”.

J.Čakstes Kultūras programmas ietvaros šovasar tiek rīkots arī trešais koncerts, kas norisināsies 14. augustā uzstājoties vīru kopai „Vilki” ar koncertprogrammu „Vīru dziesmas cauri laikiem”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *