MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Kokmuižas svētku laikā veidos ekspozīciju par Kokmuižas alus darītavu

Šī gada 12. septembrī norisināsies pirmie Kokmuižas svētki, caurvijot senlaicīgo neobaroka laika atmosfēru savienojumā ar mūsdienu kultūru. Centrālā svētku norises vieta būs Kokmuižas parterā.

Svētku ietvaros iecerēts veidot ekspozīciju par Kokmuižas alus darītavu, aicinot ikvienu, kam saglabājušās jebkāda veida liecības par alus darītavas darbību, iesaistīties ekspozīcijas veidošanā, uz svētku brīdi papildinot kolekciju ar dažāda veida priekšmetiem, alus kausiem, senajām pudelēm, muciņām, etiķetēm, grāmatām, fotogrāfijām vai jebkādām citām lietām, kas saistītas ar seno alus darītavu. Priekšmetus lūgums nogādāt Kocēnu pagasta 1. bibliotēkā, iepriekš sazinoties ar bibliotēkas vadītāju Aivu Zirni (tel. nr.: 26537660). Pēc ekspozīcijas noslēguma visi priekšmeti tiks atdoti īpašniekiem.

Savukārt tie, kas vēlas dalīties ar saviem atmiņu stāstiem saistībā ar alus darītavu, cilvēkiem, kas savulaik tur strādājuši, pašu piedzīvoto vai tuvu cilvēku stāstīto, laipni aicināti sazināties ar Kocēnu novada domes Attīstības nodaļas jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciālisti Elīnu Upīti (tel. nr. 26115449., e-pasts: elina.upite@kocenunovads.lv)

Kocēnu novada dome aicina sekot līdzi aktuālākajai informācijai par pirmo Kokmuižas svētku norisi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *