MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Noslēgsies Mārupes stikla šķirošanas akcija „Stikla raķete”

No šā gada 1.jūnija līdz 24.augustam Mārupes novadā notika stikla šķirošanas akcija „Stikla raķete”, ko organizēja „Eco Baltia grupas” uzņēmumi SIA „Eco Baltia Vide” un AS „Latvijas Zaļais punkts” sadarbībā ar Mārupes novada Domi. Akcijas noslēgums notiks 29.augustā Mārupes novada Skultē, kad tiks paziņoti divi uzvarētājciemi, kuros tiks uzstādīti āra tenisa galdi.

Akcijas „Stikla raķete” noslēgums notiks 29.augustā plkst.11.00 Skultē, Skultes ielā 31, kopā ar Mārupes pašvaldības jaunuzceltā dienas centra “Skulte” atklāšanu.

Pasākumā piedalīsies, akcijas rezultātus paziņos un pirmās simboliskās galda tenisa spēles izspēlēs Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, SIA „Eco Baltia Vide” valdes priekšsēdētāja Anita Saulīte, Latvijas Zaļā punkta direktors Kaspars Zakulis un arī novada iedzīvotāji.

„Stikla raķetes” laikā Mārupes novada iedzīvotāji tika aicināti izlietotās stikla pudeles mest stikla pudelēm paredzētajos zaļajos konteineros, kuri ir marķēti ar akcijas logo un informāciju. Akcijas laikā Mārupes novada ciemi sacentās divās komandās- zilajā komandā kopā sacentās Jaunmārupes un Skultes ciemu iedzīvotāji, bet sarkanajā komandā – Mārupes un Tīraines iedzīvotāji. Ciemu apvienotās šķirotāju komandas sacentās, kuros divos uzvarētājciemos tiks uzstādīti āra tenisa galdi.

Kā ziņots, līdz jūlija vidum Mārupes novadā sašķirotā stikla apjomi bija pieauguši par 25% un Mārupes novadnieki pusotra mēneša laikā bija sašķirojuši jau 8,64 tonnas stikla.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *