MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

30. augustā – otrās Burtnieku novada senioru sporta spēles

Sestdien, 30. augustā, Matīšu pamatskolas teritorijā norisināsies nu jau otrās Burtnieku novada senioru sporta spēles. Pērn aizsāktas, šīs spora spēles solās kļūt par nozīmīgu novada tradīciju. Spēlēs piedalīsies visu sešu Burtnieku novada pagastu senioru komandas, kā arī viesu kolektīvi no citiem novadiem, taču visiem jāievēro pasākuma galvenais noteikums – spēļu dalībniekiem jābūt vecākiem par 60 gadiem.

Atceroties pirmās Burtnieku novada sporta spēles, Rencēnu pensionāru biedrības „Sapratne” valdes priekšsēdētāja Rasma Ozoliņa teic: „Senioriem ir vajadzīga šāda kopā sanākšana un kopā sportošana. Cilvēki ir priecīgi par labi pavadītu dienu – dienu, ko viņi veltījuši savai veselībai. Caur aktīvām nodarbēm iegūti jauni draugi un daudz skaistu emociju. Jo vairāk turēsimies kopā, jo spēcīgāki būsim.”

Šogad komandas sacentīsies tādās disciplīnās kā foto orientēšanās, spēle „Zviedru karaļi”, jautrības stafete, skriešanas stafete un sacensības komandu kapteiņiem. Savukārt individuālajos sporta veidos ikviens varēs parādīt savus veiklību šaušanā ar lielo kaķeni, šautriņu mešanā, nūjošanā, makšķerēšanā un ātrlasīšanā.

Sacensību atklāšanas parāde notiks plkst. 10:00, bet koncerts un sportistu apbalvošana būs plkst. 17:00. Sacensību laikā pie skolas darbosies bufete, bet pēc apbalvošanas paredzēts atpūtas vakars un balle.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *