MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Liepājā svētki visai ģimenei – Lielmutis Fricis un Lielmute Marta

Šī gada 31. maijā un 1. jūnijā visi liepājnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz ikgadējiem ģimenes svētkiem „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta”. Gan lielajiem, gan mazajiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, spēlēt spēles, skatītīties teātra izrādes, baudīt koncertus un izstādes.

31.maijā visas dienas garumā Jūrmalas parkā būs piepūšamās atrakcijas. Būs iespēja apmeklēt Liepājas Bērnu un jaunatnes centra organizētās radošās darbnīcas, modes šovu un piedalīties orientēšanās spēlē. Savukārt, Liepājas muzejs piedāvās noskatīties Rīgas Leļļu teātra izrādi „Viena gara turku pupa”, iepazīt izstādi “Kofermājiņas ceļojums” un piedalīties smilšu darbnīcā. Koncertestrādē „Pūt Vējiņi” būs iespējams noskatīties izrādi „Inteliģentās meičas” un mūziklu „Dejas tumsā”.

Šogad neizpaliks arī deju svētku dalībnieku gājiens, kas no Liepājas teātra dosies uz Jūrmalas parku. Pulksten 17.00 sāksies dienas lielākais pasākums Liepājas pilsētas un Liepājas deju apriņķa skolu jaunatnes deju svētku lielkoncerts „Vējiņ, kājiņ, bums!”.

1.jūnija rīts sāksies ar aktivitāti pašiem mazākiem ģimenes svētku dalībniekiem “Brašo rāpotāju”, kas noslēgsies ar “Lielo ratu parādi” pie Latviešu biedrības nama. Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma būs atvērta meistardarbnīca, jaunsargu vēju skola un Liepājas Leļļu teātris ikvienam interesentam ļaus uz brīdi iejusties aktiera tēlā. Turpat uz Lielmuta Friča un Lielmutes Martas „Radošā skatuves” koncertus sniegs Sabīne Berezina un Pāvels Fomkins. Svētku noslēgumā- Liepājas apvienoto koru sadziedāšanās ar grupu “PeR”.

Visas aktivitātes svētku ietvaros ir bezmaksas, izņemot piepūšamās atrakcijas.

Svētkus visai ģimenei rīko Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs un Liepājas Kultūras pārvalde, atbalsta lieldraugi veikals K-rauta un tirdzniecības nams “KURZEME”, kā arī konditoreja “Vīdners”, raidījums “Māmiņu klubs”, ūdens “Venden”, radošā grupa “Pilnai laimei”, bērnu preču veikali “Kid-bum” un “Pekausis”.

 Vairāk informācijas mājaslapā www.liepajaskultura.lv, kā arī sociālajos tīklos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *