MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Liepāja atzīta par Latvijā aktīvāko pašvaldību riteņbraukšanas veicināšanā

Liepājas pašvaldība atzīta par Latvijā aktīvāko pašvaldību riteņbraukšanas veicināšanā, balvā saņemot jaunu velosipēdu. Par konkursa „Aktīvākā pašvaldība Latvijā ikdienas riteņbraukšanas veicināšanā” laureāti tika atzīta arī Ogres pašvaldība.

 „Varam būt lepni, ka Liepājas pilsēta ir pamanīta un novērtēta kā viena no divām aktīvākajām pašvaldībām Latvijā ikdienas riteņbraukšanas veicināšanā. Mērķtiecīgi strādājam, lai pilsētā izveidotu veloinfrastruktūru, ko savās ikdienas gaitās izmanto gan liepājnieki, gan pilsētas viesi. Liepājas pludmalē, pilsētas skvēros un daudzās citās publiski pieejamās vietās ir uzstādītas īpaša dizaina velonovietnes, turpinām būvēt veloceliņus un jau nākamnedēļ Jūrmalas parkā uzstādīsim brīvdabas velopumpi un remonta statīvu, ” veloinfrastruktūras attīstību komentē Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.

Konkurss „Aktīvākā pašvaldība Latvijā ikdienas riteņbraukšanas veicināšanā” tiek organizēts starptautiska projekta „Vairāk riteņbraukšanas mazajās un vidējā izmēra pilsētās Centrālās un Austrumeiropas valstīs līdz 2020. gadam” (mobile2020) ietvaros.

 Projekta mērķis ir ieviest Latvijā to Eiropas pilsētu labo praksi, kurās ikdienas riteņbraukšana ir plaši izplatīta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *