MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Gruzijā atklāj Jūrmalas bulvāri

5. maijā Zugdidi (Gruzija) pašvaldības kūrortpilsētā Anaklijā, piedaloties Latvijas vēstniecei Gruzijā Elitai Gavelei, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājam Gatim Truksnim un Zugdidi pilsētas mēram Levanam Kondžarijam (Levan Kojaria), tika svinīgi atklāts Jūrmalas bulvāris.

 Kā atzīmēja Jūrmalas pilsētas mērs Gatis Truksnis, atklājot Jūrmalas bulvāri, Gruzijas iedzīvotāji un pilsētas vadība izrādījusi cieņu visai Latvijas tautai, apliecinot vēsturiski ciešās un draudzīgās Latvijas un Gruzijas tautu attiecības. 

Savukārt Zugdidi pilsētas mērs Levans Kondžaria apsveica Latvijas delegāciju Latvijas neatkarības atjaunošanas svētkos, 4. maijā, un uzsvēra, ka Jūrmalas bulvāra atklāšana maija sākumā ir izvēlēta, atzīmējot abu pilsētu – Jūrmalas un Zugdidi – divu gadu sadraudzības līguma stāšanos spēkā un atklājot kūrorta sezonu Anaklijā. Zugdidi mērs izteica arī cerību, ka arvien vairāk Latvijas tūristu ieinteresēsies atpūtas pavadīšanā Zugdidi pašvaldības kūrortpilsētā Anaklijā.

Sadraudzības līgums starp Jūrmalas un Zugdidi pilsētu tika parakstīts pirms diviem gadiem, 2012. gada 30. maijā, kad Latvijā oficiālā vizītē uzturējās bijušais Gruzijas Valsts prezidents Mihails Saakašvili (Mikheil Saakashvili), un kopš līguma parakstīšanas abas pilsētas uztur draudzīgus kontaktus, dodoties oficiālās un biznesa vizītēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *