MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Burtnieku novadā viesojas Roberts Zīle

1398538655_907

Piektdien, 25.aprīlī, Burtnieku novadu apmeklēja Eiropas Parlamenta Transporta komitejas deputāts Roberts Zīle. Apmeklējuma laikā viņš tikās ar Burtnieku novada pašvaldības vadību, deputātiem un administrācijas darbiniekiem, lai iepazītos ar aktualitātēm novadā, veiksmīgiem līdz šim īstenotiem projektiem un nākotnes attīstības plāniem.

Pēc iepazīšanās ar Burtnieku novadu, Zīle iesaistījās diskusijās ar pašvaldības administrācijas darbiniekiem par tādiem aktuāliem jautājumiem kā izglītība, autobusu un vilcienu satiksme novadā un tuvējā apkārtnē, ES struktūrfondu piesaiste un citiem. Tāpat viņš labprāt uzklausīja klātesošo viedokļus par Eiropas Parlamentu un informēja par vēlēšanu procesu, aicinot būt aktīviem pilsoņiem.

Turpinājumā Roberts Zīle interesentiem pastāstīja par savu darba ikdienu Eiropas Parlamentā, kur darbojas jau 10 gadus, un pēdējā laika aktuālākajiem jautājumiem – banku reformu Eiropā, „Rail Baltica” ātrvilciena maršruta izveidi, kā arī enerģētikas jautājumu. Tāpat Zīle iesaistījās diskusijās ar deputātiem un skaidroja savu viedokli par dažādām Latvijā aktuālām tēmām – autoceļu stāvokli un nodokļu maksāšanu, cilvēku masveida aizbraukšanu no valsts un sociālo sistēmu, bankrotējušajiem Latvijas lieluzņēmumiem un to „glābšanu”.

Īpašu prieku Roberts Zīle izrādīja par iespēju tikties ar Nacionālās apvienības deputātiem Inesi Gaumani, Igoru Korņējevu un Līgu Steberi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *