MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Atklāta fotoizstāde „Burtnieku novada ainavas”

28. jūnijā Burtnieku novada svētku laikā Ēveles muižas klētī tika atklāta fotoizstāde, kurā izstādītas 30 populārākās fotokonkursā „Burtnieku novada ainavas” iesūtītās fotogrāfijas.

Izstādes atklāšanā tika sveikti fotokonkursa dalībnieki un paziņots, kuras trīs fotogrāfijas iemantojušas vislielākās balsotāju simpātijas.

Aprīlī un maijā Burtnieku novada pašvaldība aicināja ikvienu novada iedzīvotāju un novada viesi ņemt rokā fotoaparātu vai pārskatīt foto arhīvus un atklāt skaistākās Burtnieku novada ainavas dažādos gadalaikos. Savu dalību konkursā pieteica 14 fotogrāfi ar kopskaitā 46 Burtnieku novada ainavām. Darbi tika nodoti vērtēšanai Burtnieku novada mājas lapas un sociālo tīklu Draugiem.lv un Facebook.com lietotājiem.

Par uzvarētājām tika atzītas trīs fotogrāfijas, kas katrā interneta vietnē ieguva vislielāko balsu skaitu. Burtnieku novada mājas lapā www.burtniekunovads.lv populārākā bija Artas Ivanovas fotogrāfija ar nosaukumu „Vecates pagasta “Bērziņos””, portāla Facebook.com lietotāju simpātijas iemantoja Alda Sēnes fotogrāfija „Burtnieka krastā Burtniekos”, bet par portāla Draugiem.lv lietotāju iecienītāko ainavu tika atzīta Anetes Kurpnieces fotogrāfija „Ezers. Vasara. Ēveles ezers ar skatu uz muižas parku”. Starp balsotājiem katrā no interneta vietnēm tika izlozēta viena pārsteiguma balva. Tās saņēma Rita Ameļina, Līva Vēliņa un Ineta Malke.

Fotoizstāde Ēveles muižas klētī būs apskatāma visu jūliju (interesentiem zvanīt pa tālr. 26191238 – Anda). Tad tā ceļos uz kādu citu Burtnieku novada pagastu, lai līdz gada beigām būtu pabijusi visos Burtnieku novada pagastos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *