MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Aizvadīti Burtnieku novada svētki

Sestdien, 28. jūnijā, Ēveles muižas parkā līksmi un krāšņi aizvadīti Burtnieku novada svētki.

Dienas pirmajā pusē katrs Burtnieku novada pagasts prezentācijā „Ražots Burtnieku novadā” rādīja savu amatnieku un mājražotāju veikumu. Ikviens interesents varēja iemēģināt roku meldru pīšanā, ziedu veidošanā no atlasa lentām, akmeņu apgleznošanā un šaušanā ar loku. Bija iespēja vizināties zirga pajūgā. Muižas klētī bija apskatāma lietišķās mākslas studijas „Rencēni” darbu izstāde un amata prasmju demonstrējumi, bet mazākie svētku apmeklētāji varēja izpriecāties piepūšamajās atrakcijās.

Pēcpusdienā svētku apmeklētāji varēja noskatīties Rencēnu amatierteātra izrādi „Skapis”, kas veidota pēc A.A. Milna grāmatas „Vinnijs Pūks un viņa draugi” motīviem. Netrūka interesentu, kuri gida pavadībā devās iepazīt Ēveli. Tāpat ikvienam bija iespēja aplūkot fotokonkursa „Burtnieku novada ainavas” izstādi un baudīt pēcpusdienas mūziku ezerā.

Svētku kulminācija bija novada pašdarbības kolektīvu koncerts „Stāsts par ļaudīm Burtnieka krastā”, ko kuplināja arī viesi no Pāvilostas. Bet tieši pusnaktī virs Ēveles ezera bija vērojams krāšņs svētku salūts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *