MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

31.maijā Mārupe aicina uz bērnu un jauniešu svētkiem

Šo svētdien, 31.maijā, atzīmējot mācību sezonas noslēgumu, Mārupes novads aicina uz bērnu un jauniešu svētkiem “Ar vasaru saujā”. Jau astoto gadu svētku norises vieta būs Jaunmārupe, kur līdz ar dažādām atrakcijām plašu brīvdabas koncertprogrammu sniegs novada dejotāji, dziedātāji un viesmākslinieki.

Pulksten 11.00 no Mārupes Mūzikas un mākslas skolas Mazcenu alejā 39 sāksies tradicionālais gājiens uz svētku norises vietu pūtēju orķestra pavadībā. Jo īpaši gājienam pievienoties aicinātas ģimenes ar jaunākajiem pasākuma dalībniekiem – mazuļiem, kas vēl ratiņos. Atraktīvāk noformēto ratiņu īpašnieki tiks novērtēti un saņems pārsteiguma balvas.

Pulksten 11.30 svētki tiks atklāti to norises vietā – Jaunmārupes ūdenstorņa pļavās. Ikvienu apmeklētāju pasākumā sagaidīs bezmaksas karuseļi, piepūšamās atrakcijas, cirks ar izrādi “Alise Brīnumzemē” un līdzi darbošanos, leļļu teātra skatuve “Pasaku lāde” un daudz citu aktivitāšu. Būs iespēja doties arī nelielās izjādēs zirgu pajūgā.

Uz lielās skatuves visas dienas garumā koncertēs novada dziedātāji un dejotāji, svētku noslēgumā pulksten 15.00 īpašie viesi – grupa “Carnival Youth”.

Paralēli svētkiem no pulksten 10.00 Jaunmārupē norisināsies arī tautas skrējiens “Mārupe 2015”, kuram jau šobrīd reģistrējušies vairāk kā 300 dalībnieku. Mazie skrējēji vecumā no 3 līdz 10 gadiem varēs startēt 150 līdz 600 metru distancē, savukārt visiem pārējiem no pulksten 12.00 būs atvērta 5 kilometru distance.

Pasākuma laikā ar ziedojumiem varēs atbalstīt “Labestības dienas” akciju, kuras mērķis ir palīdzēt bērniem, kam iedzimtu slimību dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija.

Svētku pasākumi un dalība skrējienā “Mārupe 2015” ir bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *