MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ventavā notiks pirmais pavasara gadatirgus

Vārves pagasta Ventavā pirmo reizi notiks pavasara gadatirgus. 23. maijā plkst. 12 Skolas ielā paredzēta gadatirgus atklāšana, piedalīsies Vārves pagasta un Ventspils 6. vidusskolas bērnu tautisko deju kolektīvi, popgrupa “Putas un putiņas”, modes un deju studija “Mona”.

Tirgošanās sāksies plkst. 13, kad līdz pat plkst. 17 varēs iegādāties mājražotāju un amatnieku gardumus, keramikas un koka izstrādājumus, stādus, arī apģērbu. Šajā laikā būs iespēja apskatīt haskijus, iesaistīties andelē mandelē, tirgojoties un mainoties ar to, kas pašam vairs nav vajadzīgs, bet citiem šķiet itin noderīgs.

Ir padomāts arī par sportiskām aktivitātēm – stafetēm bērniem un pieaugušajiem, virves vilkšanu, umurkumuru, darbosies laimes rats, būs loterija, notiks seju apgleznošana, gaidāmi citi pārsteigumi. Paši mazākie gadatirgus apmeklētāji būs gaidīti Sabiedriskā centra zālē. Notiks cienāšanās ar zupu, Užavas amatierteātris rādīs izrādi “Piedod, Bokačo, ja vari…” (lietus gadījumā izrāde notiks Zūru Sporta un kultūras centrā).

Plkst. 20 sāksies zaļumballe, spēlēs grupa “Saulvējā” no Kuldīgas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *