MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Pārventas svētkos uzstāsies Puzikovs, Daņiļenko un citi mūziķi

Sestdien, 23. maijā, Pārventas svētkos notiks dažādi pasākumi Pārventas bibliotēkā, Pārventas sporta centra laukumā, kā arī Bērnu parkā „Fantāzija”, kur uz jaunās estrādes skatuves notiks dažādi koncerti, tostarp, populāru mūziķu programmas.

Pulksten 13.20 tautā iemīļotas latviešu dziesmas izpildīs leģendārais estrādes solists Andris Daņiļenko, kurš ir dzimis Ventspilī un kura dziedājumā allaž skaidri ir saklausāma latviska pārliecība. Pulksten 13.50 Pārventas svētku koncertprogrammu turpinās spāņu un latīņamerikāņu mūzikas grupa „Los Daugavas Nens”, kurā solists ir īsts spānis Havjers Fernandezs Kruzs. Grupa izpildīs populāras latīņamerikāņu dziesmas, kurās varēs atpazīt arī seno flamenko skanējumu.

Krievu mūzikas cienītājus pulksten 14.40 priecēs populārā Rīgas Krievu teātra aktiera Jevgēņija Šura koncerts, kurā skanēs ne vien pazīstamas estrādes, bet arī teātra dziesmas. Savukārt jauniešiem īpaši interesanta solās būt dziedātāja Nikolaja Puzikova sagatavotā koncertprogramma – vēl aizvien viņa hīti „Dievs tevi mīl” un „Tu esi karsta” ir radiostaciju grāvēji, kas ikvienā klausītājā atmodina vasarīgas izjūtas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *