MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Tuvojas krāšņā 2015. gada sagaidīšana Liepājā

Liepājas Ziemassvētku kultūras programma gadu mijā noslēgsies ar Jaunā gada sagaidīšanas svinībām Rožu laukumā.
Latviešu dzīvesziņa vēsta- kā gadu sagaidīsi, tā arī pavadīsi. Tie, kuri 2015. gadu vēlas krāsainu, notikumiem un piedzīvojumiem bagātu, aicināti izbaudīt svētku programmu Liepājā, kas gadu mijā noslēgsies ar Jaunā gada sagaidīšanas svinībām kopā ar Lauri Reiniku.

Visu decembra mēnesi Liepājā ir baudāmi koncerti, teātra izrādes, sarīkojumi bērniem, tirdziņi, Ziemas saulgriežu svinēšana un balles. Par visiem kultūras pasākumiem iespējams uzzināt pasākumu kalendārā www.liepajaskultura.lv.

31. decembrī plkst. 23:00 ikviens aicināts sirsnīgi aizvadīt Veco gadu baptistu Pāvila draudzē, kur notiks Vecgada vakara koncerts. Muzikālu baudījumu sniegs saksofonists Artis Gāga, Liepājas teātra aktieri Agnese Jēkabsone un Viktors Ellers, koncertmeistars Normunds Kalniņš.

Savukārt, 31. decembrī no plkst. 23:00 Rožu laukumā jautri sagaidīsim Jauno gadu kopā ar Lauri Reiniku. Pasākuma programmā būs labākās un iemīļotākās svētku dziesmas. Pusnaktī krāšņa svētku uguņošanu! Svētki turpināsies līdz plkst. 01:00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *