MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Jaunā gada sagaidīšanas pasākumi Kocēnu novadā

Aizvadot veco gadu un sagaidot jauno, Kocēnu novadā norisināsies daudzveidīgi svētku pasākumi.

31. decembrī plkst. 23.45 Kocēnu ciema centrā notiks Jaunā gada sagaidīšanas pasākums – svētku uzrunas, cienasts un uguņošana. Klātesošajiem būs iespēja uz ekrāna noskatīties video par aizvadītā gada lielākajiem un nozīmīgākajiem pasākumiem, bet īsi pirms pusnakts svētku uzrunu teiks Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis. Savukārt plkst. 00.30 Kocēnu kultūras namā notiks balle kopā ar Krūmiņu ģimeni, ieeja 3 EUR. Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālruni 25626099.

31. decembrī no plkst. 19.00 Dikļu pilī notiks Jaunā gada sagaidīšanas svinības – Šarlottas masku balle. Viesus ar maģiskiem brīnumiem pārsteigs iluzionists Juris Gavrilovs, zinoši astrologi atklās dzīves būtiskākos pavērsienus nākamajam gadam. Par svētku mielastu rūpēsies Dikļu pils šefpavārs Jānis Siliņš, bet par mūziku un dejām – grupa “Džentelmeņu špagats”. Pusnaktī – salūts, dzirkstošais vīns un laimes vēlējumi. Vairāk informācijas par pasākumu www.diklupils.lv

1. janvārī plkst. 00.00 Dikļu centrā notiks Jaunā gada sagaidīšanas pasākums „Sveiks, sveiks, Jaunais gads!”.

1. janvārī arī Rubenē norisināsies Jaunā gada sagaidīšanas pasākums – plkst. 00.30 ciema centrā notiks uguņošana, bet pēc salūta Rubenes pamatskolas aktu zālē – svētku balle kopā ar grupu “Taizers”. Biļetes cena iepriekšpārdošanā Rubenes ciema kasē: 2 EUR, pasākuma norises dienā: 3 EUR.

1. janvārī plkst. 00.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā pie Vaidavas kultūras un amatniecības centra – svētku salūts, karstvīns un piparkūkas, bet plkst. 00.30 kultūras centrā – svētku balle kopā ar grupu „Tauriņdeja”, ieeja 3 EUR.

1. janvārī plkst. 00.30 Bērzaines tautas namā notiks Jaunā gada balle, ieeja 3 EUR.

1. janvārī plkst. 01.00 Zilākalna kultūras namā notiks Jaunā gada nakts diskotēka, ieeja 2 EUR.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *