MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Svinēs Valmieras pagasta 120 gadu jubileju

Piektdien, 29. augustā, tiks svinēta Valmieras pagasta 120 gadu jubileja. Šim notikumam par godu Valmieras pagasta iedzīvotāji un viņu draugi ir aicināti uz līksmām dziesmām un dejām Valmiermuižas pils parkā.

Svētkus ar savu klātbūtni pagodinās arī vācu baronese Magdalēna Elizabete fon Hallarte, kura ne tikai Valmiemuižā saimniekojusi, bet arī dibinājusi Latvijā hernhūtiešu kustību un iedrošinājusi latviešu bērnu izglītošanos.

Plkst. 16:30 svētki iesāksies ar pēcpusdienas mūziku. Par to gādās Mārtiņš Roziņš ar draugiem, senioru ansambļi „Dziesmotā senatne” un „Mežābele” un Larisas Stivriņas pūtēju kvintets.

Plkst. 18:00 paredzēts uzvedums „Ielūdz baronese Hallarte”. Uzveduma viesi būs Valmieras pagasta jauniešu deju kolektīvs „Sadancis”, vidējās paaudzes deju kolektīvs „Solis”, senioru vokālais ansamblis „Dziesmotā senatne”, mūsdienu deju grupa „Nezāles” no Matīšiem, dziedātāja Kristīne Šomase, saksofonists Edijs Everss un akordeonists Kaspars Gulbis. Savukārt no plkst. 21:00 visi aicināti uz balli kopā ar grupu BELLACORD.

Ieeja Valmieras pagasta svētkos ir bez maksas. Visu pasākuma laiku darbosies Valmiermuižas alus virtuve. Laipni lūgti visi Valmieras pagasta iedzīvotāji un viņu draugi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *