MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Rojas upes svētki un Senais Vikingu ceļš

Atraktīvs un izzinošs laivu brauciens pa vienu no skaistākajām Kurzemes upēm- Roju- jau 16.augustā!

Rojas upes svētkos un Senajā Vikingu ceļā aicināts piedalīties ikviens interesents, lai laivotu pa Rojas upi no Žocenes līdz Rojai, baudītu gardo medījumu zupu,  parādē izrādītu savu visskaistāk noformēto vikingu laivu  (vai kādu citu peldlīdzekli) un jautri pavadītu laiku kopā ar citiem upes svētku dalībniekiem.

Tātad, 16.augustā no plkst. 10.00 – 11.00 notiks dalībnieku pulcēšanās Žocenē (sekot norādēm), lai 11.00 varētu dot startu laivu braucienam no Žocenes uz Roju.

Turpretī laivu piestātnē Rojā, sagaidot pirmos laivotājus, jau no plkst. 13.00 būs dažādas izdarības Vikingu gaumē ar Proto vikingu tērpiem, ieroču un seno amatu prasmju demonstrācijām. Vēl varēs izbraukt ar Grobiņas Vikingu liellaivu un Bebru viruma vārīšana un baudīšana. Pasākuma noslēgumā plkst.16.00 būs dalībnieku laivu un citu peldlīdzekļu parāde, kā arī balvas dažādās nominācijās.

Ja vēlies piedalīties, pasākumam var pieteikties Rojas tūrisma informācijas centrā, Selgas ielā 33, Rojā, tic@roja.lv, Tel. 263269594, Mob. 28630590. Dalības maksa: iepriekš 2.00 EUR no dalībnieka, pasākuma dienā 3.00 EUR.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *