MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Kocēnu novada iedzīvotājus aicina dalīties atmiņās par Baltijas ceļu

Sestdien, 23. augustā, plkst. 18.00 Kocēnu kultūras namā norisināsies “Baltijas ceļa” 25. gadskārtai veltīts pasākums, kura laikā iecerēts arī brīdis atmiņu stāstiem.

Kocēnu novada dome aicina novada iedzīvotājus dalīties ar fotogrāfijām no 1989. gada akcijas “Baltijas ceļš” norises. Aicinām pārskatīt savus foto albumus – iespējams, ka tajos ir vēsturiski momentuzņēmumi. Fotogrāfijas līdz 20. augustam lūgums atnest uz Kocēnu novada domi (Alejas iela 8, Kocēni) – 1. stāvā Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā atnestie materiāli tiks ieskenēti un uzreiz atdoti atpakaļ īpašniekam.

Ja vēlaties dalīties ne tikai ar fotogrāfijām, bet arī ar savu atmiņu stāstu, tad līdz 18. augustam lūgums sazināties ar Kocēnu kultūras nama vadītāju Innu Purmali, zvanot pa tālruni 25626099.

Šogad aprit 25 gadi kopš pasaulē plaši izskanēja informācija par 1989. gada 23. augustā organizēto Baltijas ceļu – unikālu un mierīgu masu demonstrāciju, kuras laikā vairāk nekā miljons cilvēku sadevās rokās, lai veidotu 600 km garu cilvēku ķēdi caur trim Baltijas valstīm, vienojot Igauniju, Latviju un Lietuvu centienos pēc brīvības. 2009. gadā Baltijas ceļš tika iekļauts UNESCO “Pasaules atmiņa” dokumentālā mantojuma sarakstā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *