MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Popes pamatskola – „Labākā CSDD satiksmes drošības skola – 2013”

Apkopoti CSDD ikgadējā konkursa „Labākā CSDD satiksmes dro šības skola – 2013” rezultāti: 1.vietā – Popes pamatskola (172,30 punkti), 2.vietā – Strautiņu pamatskola (162,69), 3.vietā – Rucavas pamatskola (147,44 punkti).

2013.gadā līderos izvirzījušās skolas, kuru skolēni vairāku gadu garumā sevi apliecinājuši, k ā aktīvi ceļu satiksmes noteikumu pārzinātāji un CSDD sacensību dalībnieki. Savukārt kopumā 2013.gada sezonā CSDD sacensībās piedalījās 195 izglītības iestādes.

„Labākās CSDD satiksmes drošības skolas” rezultātus veido divu CSDD sacensību jauniešiem – „Jauno satiksmes dalībnieku forums” (4.-6.klašu skolēniem) un „Gribu būt mobils!” (6.-8.klašu skolēniem) rezultāti. Tika vērtēti un ņemti vērā skolēnu sasniegumi (kvalitatīvie rezultāti) abos konkursos; kā arī – skolu iesaiste un aktivitāte (kvantitatīvie rezultāti). Līdztekus izgl ītības iestādēm,  īpaši tiks sveikti labākie skolotāji no 20 skolām, kuri palīdzējuši saviem audzēkņiem sagatavoties un ar panākumiem startēt abos konkursos.

Lai ieinteresētu Latvijas skol ēnus par satiksmes drošības jautājumiem un lai pilnveidotu viņu zināšanas un izpratni par drošu satiksmi, CSDD jau 20 gadus īsteno dažādus izglītības projektus un rīko konkursus visu vecumu jaunie šiem. Bez „Jauno satiksmes dalībnieku foruma” un „Gribu būt mobils!”, ir arī konkurss topošajiem un jaunajiem autovadītājiem (16-18 gadi) – „Gada jaunais autovadītājs”.

CSDD izglītības projektu mērķis gadu no gada sevi attaisno, jo palielinās gan bērnu un jauniešu interese un izpratne par ceļu satiksmes drošību, gan katru gadu pieaug skolu skaits, kas piedal ās CSDD izglītības projektos.

CSDD ir pateicīga visiem skolēniem, skolotājiem un atbalstītājiem, kuri palīdzēja skol ēniem sagatavoties un piedalīties CSDD satiksmes drošības projektos, kā arī prata ieinteresēt viņus par ceļu satiksmes drošības jautājumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *