MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Mārupes novads aicina uz bērnu un jauniešu svētkiem „Ar vasaru saujā”

Šo svētdien, 1.jūnijā, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Mārupes novads aicina uz bērnu un jauniešu svētkiem „Ar vasaru saujā”. Jau tradicionāli svētku norises vieta būs Jaunmārupe, kur līdz ar dažādām atrakcijām Jaunmārupes ūdenstorņa pļavā plašu koncertprogrammu sniegs novada dejotāji, dziedātāji un viesmākslinieki.

Plkst.10.00 pie Mārupes Mūzikas un mākslas skolas notiks pulcēšanās svētku gājienam pūtēju orķestra un jātnieku policijas pavadībā. Jo īpaši gājienam pievienoties aicinātas jaunās ģimenes ar mazuļiem ratiņos.

Plkst.11.00 svētki tiks atklāti to norises vietā – Jaunmārupē, pie ūdenstorņa. Pasākuma programmā zirgu izjādes, karuseļi, rotaļas ar pasaku tēliem, stafetes ar pankūku cepšanu un daudz citu sportisku aktivitāšu. Ar paraugdemonstrējumiem uzstāsies ielu vingrotāji un blakus esošajā skeitparkā Green Trial riteņbraucēji. Pasākuma laikā ar ziedojumiem varēs atbalstīt „Labestības dienas” akciju, kuras mērķis ir palīdzēt bērniem, kam iedzimtu slimību dēļ ir nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija.

Svētku ietvaros plkst.12.00 atklāsim šķirošanas akciju „Stikla raķete”, kas novadā visas vasaras garumā norisināsies līdz pat 24.augustam. Akcijas laikā iedzīvotāji, šķirojot stikla pudeles, sacentīsies par to, kuros divos ciemos SIA „Eco Baltia Vide” sadarbībā ar Mārupes novada Domi izvietos visiem novada iedzīvotājiem brīvi pieejamus jaunus āra tenisa galdus. Pēc „Stikla raķetes” atklāšanas pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties teatrālajā izrādē „Rūķis šķiro”, lai interesantā un atraktīvā veidā uzzinātu par dabas aizsardzību, apkārtnes sakopšanu un atkritumu šķirošanu.

Uz lielās skatuves visas dienas garumā koncertēs novada dziedātāji un dejotāji, ciemos būs iluzionists un svētku noslēgumā plkst.15.00 dziedātājs Lauris Reiniks.

Ieeja bērnu un jauniešu svētkos bez maksas.

Plakats_Marupes bernu un jauniesu svetki

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *