MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Madonas novadā noticis koncerts uz ezera- Ezera skaņas

23. augusta agrā rītā simtiem laivotāju bija sapulcējušies uz vienu no vasaras emocionāli iespaidīgākajiem notikumiem- koncertu “Ezera skaņas”.

Koncerts ir īpašs ar to, ka tas notiek agri no rīta plkst. 5:00 un skatuve izvietota Kāla ezera vidū, savukārt skatītāji- laivās, katamarānos, uz matračiem- tai apkārt.. Maģiski, emocionāli uzlādējoši un skaisti!

Viss sākās ar tumsu, dziļu miegu, labsajūtu, pulsu. Bākas gaisma pulcē rīta svētku svinētājus. Vēl var ieraudzīt krītošas zvaigznes.

Impulss, nemiers, neizpratne. Sapņi mijas ar realitāti, un tu vairs nesaproti, kas ir īsts, un kas ir tevis paša izdomāts. Tu pamani peldošu ciematu ezera vidū – katrā mājiņā dzīvo atšķirīgs tēls, taču tie visi ir ezera iemītnieki. Katram ir savs stāsts, un tu vari izvēlēties, kuru klausīties un vai vispār klausīties, jo nekas šajā rītā nav obligāts.

Tu atver acis, ieraugi koši sārto bumbu, sev apkārt laivas un cilvēkus. Daži vēl dzīvo savos sapņos, citi jau ir pamodušies. Skan mūzika, krūzē kūp kakao un tu baudi rītu, cilvēkus un dabu. Mums visiem bija viens kopīgs piedzīvojums, viens kopīgs rīts, ezers un saullēkts.

Ezera Skaņu ciemata rūķi vēlas pateikt sirsnīgu paldies cilvēkiem, kas pirmo reizi tikās ezera vidū, lai radītu kopīgu skaņu stāstu – Ksenijai Zaķei, Maijai Līcītei, Lee Chapman, Edgaram Eihmanim, Ivaram Pommeram, Dāvim Burmeisteram, Elizabetai Lācei un Sarmai Gabrēnai.

Madonas novads aicina tikties arī nākamvasar, kad naktis jau lēnām kļūs tumšākas un garākas par dienām, lai atkal uzburtu kopīgu stāstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *