MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Madonā notiks brauciens par godu Rainim un Aspazijai

Pirmo reizi “Muzeju nakts 2015” ietvaros 16.maijā Madonas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centrs aicina visus erudītos, zinātkāros un piedzīvojumus meklējošos Madonas novada iedzīvotājus un ceļotgribētājus no visas Latvijas piedalīties aizraujošā teju 150 km garā braucienā caur 7 Madonas novada pagastiem “150 auto-foto mirkļi līdz Rainim un Aspazijai”.

Pasākuma mērķis: Muzeju nakts popularizēšana un Madonas novada aktīvās tūrisma sezonas atklāšana.

Ekskursijas laikā tiks piedāvāta iespēja iepazīties ar populārākajiem Madonas novada tūrisma objektiem, bez maksas paviesoties 3 novada muzejos, piedaloties to organizētajās aktivitātēs, saskaņā ar Muzeju nakts devīzi “Rainim un Aspazijai – 150” ļauties īsteni radošam garam un jaunradei, kā arī pildīt dažādus attapības un veiklības uzdevumus.

Komandai, kas brauciena laikā visveiksmīgāk būs izpildījusi visus uzdevumus un norādes, kā arī būs ieguvusi vislielāko punktu skaitu, Madonas TIC dāvās jauku – 2 stundu atpūtu Smeceres kroga baseinā. Būs arī veicināšanas un pārsteiguma balvas.

Komandu reģistrēšanās no plkst.:17.00 un brauciena noslēgums plkst.:22.00 Madonas Tūrisma informācijas centrā (Skolas ielā 10 a)

Pieteikšanās līdz 14.maijam pa tālr.:26395710.

Dalība pasākumā – bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *