MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Mazos skatītājus “Jūras vārtos” iepriecinās studijas Dauka animācijas filmas bērniem

12. maijā plkst. 13:00 teātra namā “Jūras vārti” tiks demonstrētas animācijas filmas bērniem – “Baltā”, “Zīļuks”, “Sārtulis”, “Pavasaris Vārnu ielā”, “Zaķīšu pirtiņa”, “Kabata”.

Animācijas filma “Baltā”, 2001.gads, 10 min. – filma veidota pēc Jāņa Jaunsudrabiņa “Baltās grāmatas” motīvim. Janka sapņo tikt pie paša cepures, bet visi centieni izrādās neveiksmīgi un postu nesoši. Ko gan mazs nabaga zēns var iesākt, kad visa pasaule ir pret cepures dabūšanu!

“Zīļuks”, 2010.gads, 10 min. – filma veidota pēc Margaitas Stārastes pasakas. Maza meitenīte izgatavojusi no rudens veltēm dažādas figūriņas. Viena no tām – zīļu puika – nejauši pļavā pazūd.

“Sārtulis”, 2013.gads, 9 min.- Ķerdams uzmācīgu mušu, sārtais zīmulis no mākslinieka galda nokļūst nepabeigtas bilžu grāmatas savādajā pasaulē. Lai bilžu grāmata tiktu pabeigta, ir nepieciešams ikkatras zīmuļkrāsas pieskāriens.

“Pavasaris Vārnu ielā”, 2009.gads, 23 min. – Muzikāls stāsts par mīlestību, godu un piedošanu. Filma stāsta par bērnību, kad katra diena atveras kā jauna balta lapa, kurā var notikt jebkas.

“Zaķīšu pirtiņa”, 1979.gads, 7 min. – Latviešu animācijas klasika. Izklaidējoša pazīstamā V.Plūdoņa darba ekranizācija. Šis ir stāsts par zaķīti, kurš dzīvo mežā, par viņa draugiem un uzbūvēto omulīgo pirtiņu.

“Kabata”, 1983.gads, 9 min. – Dzejnieka kabatā dzīvo astoņi kustoņi – Vilciņš, Cūciņa, žurkulēni, dažas mušas, kāds Zaķītis un Zirdziņš – bērnu dzejoļu varoņi.

Biļešu cena  € 1.40. Biļetes teātra nama “Jūras vārti” un “Biļešu serviss” kasēs, kā arī internetā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *