MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Livonijas ordeņa pilī izskanēs koncerts “Tikšanās Adventē”

4. decembrī plkst. 15 Livonijas ordeņa pilī Ventspilī sāksies koncerts “Tikšanās Adventē”.

Pasākumā dalībnieki – Ventspils novada Stiklu internātpamatskolas audzēkņi, atbalsta centra ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš” pārstāvji un bērnudārza “Eglīte” audzēkņi ar īpašām vajadzībām. Koncertā uzstāsies ne tikai Liepājas cirka mākslinieki, bet arī minēto iestāžu apmeklētāji.

Pasākuma rīkotāja, biedrības “Annahite” valdes priekšsēdētāja Kristīne Šteinberga, saka: “Mūsu biedrība dibināta ar mērķi atbalstīt un integrēt sabiedrībā bērnus ar īpašām intereses, tādēļ, sadarbojoties ar centru “Cimdiņš”, vēlamies parādīt, ko prot mūsu bērni, kādi ir viņu talanti. Gribam uzrunāt sabiedrību, lai cilvēki aizdomājas par to, ka arī “īpašie” bērni ir gudri, mērķtiecīgi, jautri un talantīgi, vien vajadzīgi pacietīgi skolotāji, kuri saviem audzēkņiem velta daudz laika. Vecāki, kuru aizgādnībā ir bērni ar speciālām un īpašām vajadzībām, bieži vien neizprot izglītības iestāžu lomu un nesaskata motivāciju bērna izglītošanai specializētā izglītības iestādē vai attīstības centrā. Mēs mēģināsim parādīt, cik būtiska ir laikus sniegtā iespēja attīstīt prasmes un iemaņas.”

Koncertā piedalīsies vokālie un blokflautu ansambļi, solisti, tautisko un ritma deju dejotāji, runas mākslas pulciņa dalībnieki, varēs apskatīt skolēnu rokdarbus un kokizstrādājumus. “Ar pasākumu “Tikšanās Adventē” vēlamies parādīt sabiedrībai Stiklu skolas un atbalsta centra darba rezultātus un iespējas, ko varam sniegt bērniem, integrētā gaisotnē ieskandinot Adventa laiku,” stāsta Kristīne Šteinberga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *