MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Svētki sāksies ar Bērnu teātra iestudējumu un vokālā ansambļa “Šokolāde” koncertprogrammu

Svētdien plkst. 12:00 Liepājas latviešu biedrības nama Lielajā zālē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu teātris aicina uz iestudējumu „Kraukšķītis” un svētku programma turpināsies ar vokālā ansambļa „Šokolāde” koncertprogrammu „Paveries zvaigžņu spogulī”.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra Bērnu teātra mazie aktieri un režisore Vita Pētersone aicina mazos liepājniekus un Liepājas viesus svētdien 30. novembrī plkst. 12:00 uz Liepājas latviešu biedrības namu, kur mazie aktieri izrādīs Maijas Kudapas lugu „Kraukšķītis”, kas veidots pēc Margaritas Stārastes „Ziemas pasaku” motīviem.

„Tas ir stāsts par piparkūku vīriņu Kraukšķīti, kurš nepaklausa Sniegbaltītei gaidīt rātni Ziemassvētkus un, Sniegpārsliņu vilināts, nonāk mežā, kur satiek dažādus dzīvniekus un no katra kaut ko labu iemācās,” par uzvedumu stāsta režisore. Uzvedumā skanēs arī visiem zināmas, tautā iemīļotas Ziemassvētku melodijas.

Galvenā Kraukšķīša lomā iejutīsies Anastasija Popova. Pārējās lomās: Laura Kubila (Sniegbaltīte), Anete Pupila (Lapsa), Marks Vaivars (Lācis), Kristers Reinis (Krauklis), Kārlis Vēbers (Suns) un citi.

Svētki turpināsies ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālā ansambļa „Šokolāde” koncertprogrammu „Paveries zvaigžņu spogulī”.

Vokālā ansambļa „Šokolāde” dziedātāji Adventa gaišuma un cerības piestrāvotajam laikam velta latviešu komponistu Ziemassvētku melodiju programmu. Ansambļa vadītāja Daiga Ozola, mākslinieciskā vadītāja Dina Sleže.

Atgādinām, ka 30. novembrī norisināsies dažādas aktivitātes no plkst. 12:00 līdz 17:00, kuru ietvaros varēs satikt Ziemassvētku vecīti, piedalīties piparkūku vīriņa Kraukšķīša radošās darbnīcās, spēlēs, masku gājienā. Ziemassvētku ieskaņas tirgū varēs nesteidzīgi baudīt karstos dzērienus un iegādāties pirmās dāvanas. Plkst. 16:00 sāksies koncertuzvedums „Gaismas apmirdzēti”, kur svētku kulminācijā atklās pilsētas galveno egli.
Pilsētas egles atklāšanas pasākumu organizē Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde” sadarbība ar PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, Liepājas latviešu biedrības namu, Liepājas Bērnu un jaunatnes centru, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru.

Visi pasākumi ir bezmaksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *