MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Liepājas slimnīca saņem jaunu inkubatoru

Otrdien, 29. aprīlī, Liepājas reģionālā slimnīca saņēma jaunu inkubatoru, kas iegādāts, pateicoties NATO Labdarības tirgus organizācijas piešķirtajam finansējumam 9250 eiro apmērā Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fondam.

„Pēdējos gados Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fonds savu uzmanību ir koncentrējis tieši uz jaundzimušo un bērnu nodaļām. Man ir ļoti liels prieks, ka ar iedzīvotāju un uzņēmēju ziedojumiem, kā arī ar starptautisko organizāciju piešķirtajiem līdzekļiem jaunās paaudzes aprūpeivaram iegādāties jaunas iekārtas. Inkubatora iegāde Liepājas slimnīcai ir nenovērtējams ieguldījums ne tikai Liepājas, bet visa Kurzemes reģiona jaundzimušo veselībai,”gandarīts Liepājas reģionālās slimnīcas atbalsta fonda priekšsēdētājs Tālivaldis Deklaus.

Svinīgais pasākums NATO Labdarības tirgus organizācijas piešķirtā finansējuma saņēmējiem un Labdarības tirgus Latvijas stenda atbalstītājiem notika 28. aprīlī Aizsardzības ministrijā. Pasākumā piedalījās NATO Militārās komitejas priekšsēdētāja vietnieks ģenerālleitnants Marks Šislers (Mark O. Schissler), aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube, Latvijas pārstāve NATO Labdarības tirgus organizācijā Inga Dilāne, kā arī uzņēmēji un atbalstīto projektu pārstāvji. Liepāju pasākumā pārstāvēja Liepājas domes Vides un veselības daļas projektu vadītāja Elīna Tolmačova.

Informācija par NATO Labdarības tirgu:

NATO Labdarības tirgus darbību uzsāka pirms vairāk nekā 40 gadiem ar mērķi vākt līdzekļus labdarības projektiem, pārdodot uzņēmēju ziedotās preces. Sākotnēji tas sniedza palīdzību Beļģijas labdarības organizācijām, bet 2004. gadā tika nodibināta Beļģijā reģistrēta nevalstiskā organizācija – „NATO Charity Bazaar”, kas darbojas gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.

Katru gadu organizācija finansē astoņus līdz desmit labdarības organizāciju iesniegtos projektus Beļģijā un 15 līdz 18 projektus dažādās NATO dalībvalstīs un partnervalstīs. Latvija šajā projektā piedalās kopš 2004. gada.

Liepajas slimnicai jauns inkubators-1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *