MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Liepājas Kultūras pārvaldes darbinieki piedalīsies forumā „Kultūras centru loma ceļā uz Latvijas simtgadi”

Liepājas Kultūras pārvaldes pārstāvji piedalīsies forumā „Kultūras centru loma ceļā uz Latvijas simtgadi”. Forums norisināsies  15. oktobrī Kultūras pilī Ziemeļblāzma, Rīgā.

Forumā aicināti piedalīties kultūras centru vadītāji un pašvaldību kultūras darba vadītāji vai organizatori no visas Latvijas. Galvenais uzstādījums šajā reizē ir apzināties, ko kultūras institūcijas var izdarīt, gatavojoties Latvijas simtgadei, nākamo četru gadu laikā. Dienas kārtībā paredzētas lekcijas, referāti un diskusijas.

Forumā piedalīsies Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens un projektu vadītāji Atis Egliņš –Eglītis, Ainars Ronis, Elita Medne un Agita Auza piedalīsies un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vadītāja Baiba Kļava un vadītājas vietnieks Ilgvars Žilinskis.

2014.gada jūlijā Kultūras pārvalde sadarbībā ar Kultūras ministriju Liepājā rīkoja diskusiju par Latvijas simtgades svinību pasākumiem. Tajā bija aicināti piedalīties politiķi, kultūras darba plānotāji, kultūras, zinātnes, izglītības darbinieki, kultūras iestāžu vadītāji, NVO pārstāvji, kas ieinteresēti kopienu līdzdarbībā Latvijas simtgades svinībās, uzņēmējdarbības un biznesa vides pārstāvji, jaunieši u.c. aktīvi cilvēki.

Savukārt, septembrī Liepājā notika Latvijas un Lietuvas kultūras ministru darba tikšanās, kurā galvenais tēmu loks bija saistīts ar abu valstu svētku programmām, sagaidot dibināšanas simtgades.

Paralēli Kultūras pārvalde no septembra organizē sarunu ciklu “Liepājas spēks Latvijas 100 gados”, kurā aicināti piedalīties 100 liepājnieki, lai izstrādātu ideju plānu Liepājas svinībām Latvijas 100 gados, akcentējot Liepājas īpašo lomu Latvijas valsts izveidē un attīstības nodrošināšanā.

Forumu „Kultūras centru loma ceļā uz Latvijas simtgadi” rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, Kultūras ministrija un Kultūras centru asociācija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *