MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Dažādu tautību dziesminieki un dejotāji uzstāsies Valmieras pagastā

Sestdien, 18.oktobrī, plkst. 16.00 aicinām uz Valmieras pagasta kultūras namu, kur notiks koncerts un vakarēšana “Dažādu tautību kultūras dziesmās un dejās”. Uz kopīgu sadziedāšanos koncertā biedrība „Dziesmotā senatne” projekta „Dažādu tautību kultūras saiets Burtnieku novadā” ietvaros ir uzaicinājusi astoņus draugus.

Burtnieku novadā viesosies un ar savas kultūras dziesmām un dejām koncertā sanākošos priecēs vācu biedrība “Morgenrot”, ukraiņu biedrība “Dņipro”, baltkrievu biedrība “Nageja”, igauņu biedrība “Patlane”, tatāru-baškīru ansamblis “Kišma” un poļu biedrība “Maļinovij zvon”, bet Latviju pārstāvēs pasākuma saimnieki „Dziesmotā senatne”.

Pirms lielā koncerta, Valmieras muzeja izstāžu zālē plkst. 12:00 katrs kolektīvs interesentus iepazīstinās ar savas tautas tradīcijām un dziesmu.

Projekta „Dažādu tautību kultūras saiets Burtnieku novadā” mērķis ir veicināt dažādu tautu dziedāšanas kultūras iepazīšanu, saglabāšanu un attīstīšanu, kā arī iepazīstināt Valmieras un Burtnieku novada iedzīvotājus ar jauniem muzikāliem, Latvijā dzīvojošiem dažādu tautību draugiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *