MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Liepājā viesosies Mielavs un Pārcēlāji

10. decembrī plkst.19:00 Liepājas koncertzālē Lielais Dzintars viesosies Mielavs un Pārcēlāji.

Koncertā tiks atskaņotas dziesmas no jaunās skaņuplates „Atsaukties”, kā arī dziesmas no iepriekšējiem pieciem Mielava UN Pārcēlāju albumiem. Tāpat, noteikti izskanēs grupas JAUNS MĒNESS svarīgākie skaņdarbi.

Skaņuplate „Atsaukties” nāk klajā pēc 7 gadu pārtraukuma. Kā viens no pirmajiem jaunās dziesmas noklausījās mūzikas aprakstīšanas lielmeistars Klāss Vāvere. Lūk, viņa iespaidi:
„Noklausījos astoņas dziesmas no Mielava & Pārcēlāju jaunā albuma. Sajūta, kā satiekot senu draugu un pārliecinoties – jā, viņš ir tāds, kā vienmēr esmu zinājis, tikai foršāks! Stilistiski izmaiņas nav lielas, bet būtiskas – kā jau pēc daudziem pazīšanās gadiem, visu izšķir nianses. Ainara intonācija ir nepretenciozāka, mazāk moralizējoša, vairāk vērojoša un reflektējoša, un tādēļ jo uzrunājošāka. Ierasti minimālistiskais, ar pārliecību un izjūtu iespēlētais instrumentālais pavadījums, kur katra nots ir pamatota, bet skan brīvi un dabiski, ir izkopts līdz stila pilnībai, un vairs nav tikai fons autordziesmas teksta vēstījumam. Tas viss veido lieliski sabalansētu daudzslāņu veselumu, kur katra dziesma ir pilnvērtīgi funkcionējoša mikropasaule. Nebrīnīšos, ja šis būs Pārcēlāju līdz šim iedarbīgākais veikums.”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *