MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

“Atlētika” nāk pretī tiem rīdziniekiem, kuri vēlas jaunajā gadā sākt jaunu dzīvi

Tuvojoties Jaunajam gadam, arvien vairāk cilvēku sāk apdomāt savus līdzšinējos ikdienas ieradumus un dzīvesveidu. Nav noslēpums, ka līdz ar jauna gada iestāšanos, daudziem rodas motivācija kaut ko savā dzīvē mainīt uz labu, kā arī gadu iesākt ar jauniem mērķiem un sapņu piepildīšanu.

Viens no mērķiem, kurš ir ļoti izplatīts cilvēku vidū, ir sākšana sportot – tieši pēc svētkiem rodas atklāsme, ka mazkustīgais dzīvesveids būtu jāmaina. Kamēr dažiem tiekties pretī saviem mērķiem ir vienkāršāk, citi arī janvārī tomēr nevar saņemties sākt apmeklēt sporta zāli. Tieši šī iemesla dēļ fitnesa klubu tīkls “Atlētika” piedāvā klientiem īpašu akciju – nedēļas abonementu ar īpašu atlaidi – tikai pa 5,99 eur. Kā norāda “Atlētika” attīstības direktors Andris Žiganovs, cilvēkiem ir grūti vienā dienā pamosties un saprast, ka viņi krasi vēlas mainīt ikdienu, tādēļ viņiem ir jāsniedz iespēja iepazīties ar kustīga dzīvesveida ieguvumiem.

“Lai cilvēki izmēģinātu, iepazītu un iemīļotu mūsu klubus, ikvienam klientam tiek piedāvāts pirmo reizi “Atlētikā” apmeklēt bez maksas. Ja pēc pirmās reizes tomēr nav skaidrs, vai rodas vēlme iekļaut savā ikdienā sportu, tagad ir lieliska iespēja izmanot īpašo akciju un nopirkt nedēļas abonementu ar ievērojamu atlaidi – nedēļa nav nedz pārāk ilgs, nedz pārāk īss laiks, lai iepazītu “Atlētika” komandu, treniņu piedāvājumus un zāles. Akcija, protams, ir pieejama arī cilvēkiem, kuri jau apmeklē mūsu klubus, taču vēlas vienu nedēļu izmantot īpaši izdevīgu piedāvājumu,” stāsta Andris Žiganovs.

Janvāris patiešām ir īstais laiks, kad vajadzētu saņemties un uzlabot gan ķermeņa formas aprises, gan veselības nolūkos izkustēties. Ja citreiz nav pietiekamu iemeslu vai motivācijas pievērsties sportam, jaunais gads var sniegt nepieciešamo “uzrāvienu” sākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. Ne velti sauklis “jauns gads- jauna dzīve!” ir tik populārs – tieši tā iemesla dēļ, ka tas patiešām strādā arī dzīvē.

“Mūsu komanda patiešām vēlas likt cilvēkiem saprast, cik nozīmīgs ir sports mūsu dzīvē, tādēļ “Atlētikai” tika izveidota jauna devīze – “Vienā komandā ar Tevi!”. Tā kā mūsu darbinieki un klienti ir viena liela komanda, mēs vēlamies palīdzēt tiem cilvēkiem, kuri nespēj saņemties un sākt apmeklēt sporta zāli, sniedzot tik ļoti vēlamo stimulu to darīt. Iesaku ikvienam cilvēkam Jauno gadu sagaidīt ar vēlmi attīstīties un piekopt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu,” piebilst “Atlētika” attīstības direktors.

Plašāk par īpašo akciju lasīt šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *