MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Liepājā norisināsies mazuļu rāpošanas sacensības un Lielā ratu parāde

Š.g. 1. Jūnijā, Bērnu aizsardzības dienā, pulksten 10.00 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē ģimenes svētku “Lielmutis Fricis un Lielmute Marta” ietvaros norisināsies mazuļu rāpošanas sacensības “Brašais rāpotājs”, bet pulksten 12.00 Rožu laukumā sāksies Lielā ratu parāde, kas noslēgsies Jūrmalas parkā.

Brašais rāpotājs” būs atraktīvas sacensības pašiem mazākajiem, kuri jau rāpo, bet vēl nestaigā.Ģimeņu centrs “Liepa” aicina pieteikties sacensībām līdz 28. maijam, sūtot pieteikumu uz e-pastu: brasaisrapotajs2014@gmail.com, norādot mazuļa vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāku kontaktinformāciju un īsu aprakstu par brašo rāpotāju, pieminot arī, cik ilgu laiku tas rāpo. Brašajiem rāpotājiem būs jāpieveic 10 metru distance. Kā pamudināt mazo kustēties vajadzīgajā virzienā un sasniegt finiša līniju – tas ir vecāku un līdzjutēju ziņā.

Pirms pasākuma un tā laikā par publikas izklaidēšanu un iepriecināšanu rūpēsies “Yamahas” skolas pasniedzējas un audzēkņi.

Pasākumu atbalsta veikals “K-rauta”, balvas “Brašākai rāpotājai” un “Brašākam rāpotājam” nodrošina TN “KURZEME” un Māmiņu klubs (www.maminuklubs.lv).

Lielā ratu parāde sāksies pulksten 12.00 Rožu laukumā un virzīsies cauri pilsētas ielām līdz Jūrmalas parkam. Reģistrēšanās parādei no pulksten 11.30. Aicinām padomāt par izpušķotiem ratiem un interesantiem tērpiem. Skaistākiem un atraktīvākiem gājiena dalībniekiem būs dāvanas no “Huggies” un “Venden”.

Sīkāku informāciju jautāt Baibai Špērai-Šporai pa tālruni 20212602.

Pasākumus organizē Ģimeņu centrs “Liepa” sadarbībā ar Liepājas Kultūras pārvaldi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *