MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

“Latvijai un Ventspilij” valde kā domes priekšsēdētāja amata kandidātu izvirzījusi Lembergu

Partijas “Latvijai un Ventspilij” valde kā domes priekšsēdētāja amata kandidātu deleģējusi Aivaru Lembergu, kurš saņēmis vislielāko vēlētāju atbalstu 5. jūnijā notikušajās pašvaldību vēlēšanās.

Partijas valdes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Vītoliņš žurnālistiem norādīja, ka valdes sēdē vienbalsīgi nolemts, ka pirmajai domes sēdei kā domes priekšsēdētāja amata kandidāts, kurš pašvaldību vēlēšanās ieguvis vislielāko atbalstu, tiek virzīts partijas “Latvijai un Ventspilij” priekšsēdētājs un saraksta līderis Lembergs.

Partija šobrīd arī uzsākusi konsultācijas ar pārējo domē ievēlēto politisko spēku pārstāvjiem. Jau iepriekš Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks paudis, ka “Latvijai un Ventspilij” ir gatava sadarboties ar visām partijām, kas gatavas strādāt ventspilnieku labā un atmest ambīcijas un sarkanās līnijas.

Kā zināms, pašvaldību vēlēšanās septiņus mandātus ieguva partija “Latvijai un Ventspilij”, pa diviem mandātiem – “Latvijas attīstībai” un partiju apvienība “Jaunā vienotība” un “Latvijas Reģionu apvienība”, pa vienam mandātam – Jaunā konservatīvā partija un nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”.

Tāpat vēstīts, ka Rīgas apgabaltiesa par pilna spriedumu pieejamības datumu Lemberga krimināllietā noteikusi 22. jūniju, kad politiķis beidzot uzzinās, kāpēc tiesa viņam piemērojusi bargāko no drošības līdzekļiem – apcietinājumu, ko skeptiski novērtējuši jau vairāki tiesību eksperti.

Foto: F64

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *