MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Kocēnos uzstāsies koris no Norvēģijas

Otrdien, 8. jūlijā, plkst. 18.00 Kocēnu kultūras namā ar koncertu uzstāsies jauktais Hoff koris no Norvēģijas – Opplandes apgabala Ostre – Toten pašvaldības. Koncertā piedalīsies arī Valmieras Kultūras centra sieviešu koris “Jumara” un Valmieras Kultūras centra politiski represēto vīru koris “Baltie bērzi” (diriģente Inga Zirne). Ieeja bez maksas.

Koris Latvijas vizītes laikā viesosies ne tikai Kocēnu novadā, bet arī Valmierā un Cēsīs, tādējādi izrādot vēlmi turpināt veiksmīgo sadarbību, kas savulaik tika izveidota starp bijušo Valmieras rajonu un Opplandes apgabalu Norvēģijā.

8. jūlijā pirms koncerta Kocēnos koris apmeklēs Dikļus, ieskandinot jaunizveidoto Neikenkalna dabas koncertzāli ar norvēģu valodā dziedātām dziesmām, kā arī apmeklēs Dikļu pili. Delegācijā būs arī Ostre – Toten pašvaldības priekšsēdētājs Hans Seierstāds (Hans Seierstad), kurš tiksies ar Kocēnu novada domes priekšsēdētāju Jāni Olmani, lai pārrunātu abu pašvaldību iespējamo sadarbību nākotnē.

9. jūlija viesi no Norvēģijas dosies ekskursijā un Cēsīm, apmeklējot Cēsu viduslaiku pili, bet vakarā ar koncertu uzstāsies Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā.
Hoff korī ir 40 dalībnieku. Jauktais koris izpilda dažādu autoru dziesmas norvēģu un angļu valodā, kā arī psalmus latīņu un norvēģu valodā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *