MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Jelgava aicina pieteikties izstādei „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014”

25. un 26.aprīlī Jelgavā notiks izstāde „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014”. Pasākuma organizatori aicina interesentus neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi, jo interese par izstādi „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014” ir liela. Īpaši tiek gaidīti mājražotāji, tehnikas ražotāji un izplatītāji, kā arī citi uzņēmumi, kuri vēlas piedalīties brīvdabas ekspozīcijā pie Zemgales olimpiskā centra, kur notiks izstāde.

Izstādes mērķis ir ne tikai veicināt Latvijas ražotāju, pakalpojumu sniedzēju un tirgotāju atpazīstamību, bet arī sekmēt savstarpējo kontaktu veidošanos uzņēmējdarbības vidē. Divās izstādes dienās dalībnieki iepazīstinās apmeklētājus ar savu preci, atrodot arvien jaunus klientus, satiksies ar vairumtirgotājiem, sekmējot savas produkcijas izplatību Latvijā un aiz tās robežām, kā arī meklēs jaunus sadarbības partnerus līdz šim neapgūtu tirgu iepazīšanai. Izstādes dalībnieki varēs arī piedalīties konkursā un pretendēt uz uzvaru dažādās nominācijās, piemēram, „Inovatīvākais stends” un „Ģimenei draudzīgākais stends”. Konkursa dalībniekus vērtēs speciāla žūrija, kurā būs Jelgavas pilsētas domes, Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas un LTRK pārstāvji.

Izstādes laikā tiks piedāvāta arī plaša kultūras programma, bet ieeja „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014” apmeklētājiem būs bez maksas.

Šobrīd izstādei „Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014” dalību pieteikuši jau vairāk nekā 20 dalībnieki, tostarp pašvaldības iestādes, bankas, apdrošinātāji, ražojoši uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji. Izstādes ietvaros notiks arī Biznesa iespēju forums un uzņēmēju kontaktbirža, kas ļaus biznesa pārstāvjiem izzināt un iepazīt jaunus potenciālos preču un pakalpojumu noieta tirgus.

Biznesa iespēju forumā piedalīsies dažādu valstu Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji, iepazīstinot ar uzņēmējdarbības iespējām tajās. Ja sadraudzības pilsētu un vietējie uzņēmēji izrādīs interesi – paralēli tiks veidota kontaktbirža noteiktos biznesa sektoros.

Izstādes laikā pirmo reizi vēsturē Jelgavā notiks Ekonomikas ministrijas Tautsaimniecības padomes (TSP) atklātā izbraukuma sēde, kurā piedalīsies ekonomikas ministrs, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška. TSP mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides politikas veidošanu un īstenošanu Latvijā, kā arī veicināt ilgtspējīgas tautsaimniecības attīstības principu ieviešanu valstī, tādēļ izstādes dalībnieki varēs ne tikai uzzināt svarīgus jaunumus par uzņēmējdarbības jomas attīstību valstī, bet arī saņemt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem.

Kā vēl viens jaunums izstādē jāmin iespēja apmeklēt “Amo Plant” autobusu ražotni, kurā tapušie produkti iekarojuši popularitāti ne tikai Latvijā, bet arī aiz tās robežām. Speciāli organizētu ekskursiju laikā varēs iepazīties ar autobusu tapšanas procesu, kā arī vairāk uzzināt par šo uzņēmumu.

Izstāde “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2014” notiks Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda iela 24. Uzņēmējiem tiks piedāvātas stenda vietas, sākot no četriem kvadrātmetriem. Izstādē aicināti piedalīties arī mājražotāji un individuālie amatnieki. Sīkāku informāciju par izstādi var saņemt, sazinoties ar elektroniskā pasta palīdzību jelgava@chamber.lv vai pa tālruņiem 63027207 vai 28646086.

Izstādi organizē Jelgavas pilsētas dome, LTRK Jelgavas nodaļa un Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija.

Informācija sagatavota
LTRK Jelgavas nodaļā

Vairāk informācijas: www.jelgava.lv

zemgale_1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *