MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Jaunsvirlaukas aprūpes centra telpās atklāj kapelu

«Pārsvarā Jaunsvirlaukas filiāles iemītnieki dzīvo pa diviem vienā istabā, līdz ar to arī iespēja pabūt vienatnē bija ierobežota. Līdz ar kapelas izveidi paveras iespēja kopumā nodrošināt arī plašāku garīgās aprūpes pakalpojumu loku,» atklājot kapelu, šodien sacīja Jelgavas novada Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra vadītāja Inese Kovaļevska.

Kā informē Jelgavas novada pašvaldība, kapelas atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunāja pašvaldības vadības pārstāvji, savukārt telpas iesvētīja Sv.Jaunavas Marijas Staļģenes draudzes mācītājs Sandis Ratnieks un Iecavas Sv.Antona katoļu draudzes priesteris Arnis Vizbelis.

Kā saka aprūpes centra vadītāja I.Kovaļevska, iecere par kapelu bijusi jau sen, tomēr pēdējā pusgada laikā radusies iespēja to realizēt. Kapelas izveidi finansējusi pašvaldība, kā arī saņemts ziedojums no Joahima Zīgerista pārstāvētās organizācijas. Telpa aprīkota ar soliem, izgatavots altāris, pēc remonta uz sienām tapuši gleznojumi ar dūjām, kam kristietībā ir simboliska nozīme.

Patlaban Jelgavas novada aprūpes centrā dzīvo 109  klienti, no tiem Jaunsvirlaukas filiālē uzturas 29.

Jelgavas novada Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrs apsver iespēju līdzīgas kapelas izveidot arī pārējās tā filiālēs.

 

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *