MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Jaunā gada sagaidīšana Liepājā kopā ar Lauri Reiniku

Liepājnieki un viesi ik dienu ir aicināti ļauties svētku gaidīšanas laika burvībai. Lai Liepājā notvertu svētku sajūtu, līdz ar pilsētas galvenās egles atklāšanu, decembrī tiek piedāvāta plaša kultūras programma, kas gadu mijā noslēgsies ar Jaunā gada sagaidīšanas svinībām Rožu laukumā kopā ar Lauri Reiniku.

Visu decembra mēnesi mūs priecēs svētku koncerti, sarīkojumi bērniem, teātra izrādes, tirdziņi, Ziemas saulgriežu svinēšana un balles. Par visiem kultūras pasākumiem var uzzināt pasākumu kalendārā www.liepajaskultura.lv.

Gada izskaņā, 31. decembrī pulksten 23.00 notiks Vecagada koncerts Liepājas baptistu Pāvila draudzē, kuru sniegs saksafonists Artis Gāga, Liepājas teātra aktieri Agnese Jēkabsone un Viktors Ellers, koncertmeistars Normunds Kalniņš.

Savukārt, 31. decembrī Rožu laukumā no pulksten 23.00 ikviens aicināts jautri pavadīt Veco gadu un sagaidīt Jauno gadu kopā ar Lauri Reiniku! Pasākuma programmā būs labākās un iemīļotākās svētku dziesmas. 2015. gadu sagaidīsim ar krāšņu svētku uguņošanu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *