MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietniece Dace Kļaviņa saņem policijas apbalvojumu

13.martā par godu Reģionālās pašvaldības policijas (RPP) 2 gadu pastāvēšanas jubilejai notika svinīga pieņemšana pie domes priekšsēdētāja Induļa Trapiņa. Pasākuma laikā priekšsēdētājs pateicās RPP vadībai par rezultatīvo sadarbību. Savukārt RPP vadība pasniedza I pakāpes Goda zīmi „Par ieguldījumu attīstībā” Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietniecei Dacei Kļaviņai.

RPP priekšnieka vietnieks Germans Ivanovs ar gandarījumu atklāja, ka 12.martā notika RPP apbalvošanas komisijas sēde, kura pieņēma lēmumu apbalvot Daci Kļaviņu ar RPP augstāko apbalvojumu, tādējādi viņa ir pirmā civilā persona un arī sieviete, kura saņem šo RPP augsto apbalvojumu. Dace Kļaviņa ir ieguldījusi lielu darbu RPP Ikšķiles novada nodaļas izveidošanā un attīstībā. Arī RPP priekšnieka vietnieks Māris Bomiņš uzsvēra: „Daces viedoklis pārliecināja ministriju, lika saprast, ka šāda veida iestāde var pastāvēt. Viņa ( kā toreizējā juriste) palīdzēja sakārtot arī juridiskos jautājumus.”

Saņemot augsto apbalvojumu, Dace Kļaviņa pateicās RPP vadībai: „Man tas ir liels pagodinājums- šis ir pirmais šāda veida apbalvojums. [..] Sadarbības rezultāts ir fantastisks. Prieks, ka RPP Ikšķiles novadā ir ieviesusi kārtību. Protams, darbs ir jāturpina un sadarbība jāattīsta. Paldies, ka labi strādājat!”

Pasākuma ietvaros RPP priekšnieka vietnieks G.Ivanovs pasniedza arī dienesta apliecību RPP Ikšķiles novada nodaļas priekšnieka pienākumu izpildītājam  Ilgonim Babrim. RPP priekšnieks M. Bomiņš norādīja: „Izvērtējot Ilgoņa darbu šajos mēnešos, nonācām pie secinājuma, ka viņš sevi ir pierādījis kā dienestam piemērotu un uzticamu. Šajā saistībā mēs esam apstiprinājuši Ilgoni Ikšķiles novada nodaļas priekšnieka amatā un vēlamies pasniegt apliecību un uzplečus.” Savukārt, izvērtējot darba rezultātus, RPP vadība par inspektoru iecēla Ikšķiles novada nodaļas kārtībnieku Andris Maršalko.

Apsveicam apbalvojumu saņēmējus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *